Cookies

Zonnebloem.nl en de bijbehorende (sub)domeinen maken gebruik van cookies en daarmee vergelijkbare technieken.

Wij gebruiken functionele en analytische cookies om bezoekers een optimale bezoekerservaring te bieden. Bovendien plaatsen derde partijen advertentie cookies, zodat De Zonnebloem u relevante en gepersonaliseerde advertenties kan tonen buiten deze websites om.

Uw internetgedrag buiten de websites kan ook door deze derde partijen gevolgd worden door middel van tracking cookies. Door op akkoord te klikken bevestigt u akkoord gaat met het gebruik van analytische en tracking cookies en cookies van derde partijen.

Voor meer informatie klik hier

Instellingen

Zonnebloem.nl en de bijbehorende (sub)domeinen maken gebruik van cookies en daarmee vergelijkbare technieken.

Wij gebruiken functionele en analytische cookies om bezoekers een optimale bezoekerservaring te bieden. Bovendien plaatsen derde partijen advertentie cookies, zodat De Zonnebloem u relevante en gepersonaliseerde advertenties kan tonen buiten deze websites om.

Uw internetgedrag buiten de websites kan ook door deze derde partijen gevolgd worden door middel van tracking cookies. Door op akkoord te klikken bevestigt u akkoord gaat met het gebruik van analytische en tracking cookies en cookies van derde partijen.

Voor meer informatie klik hier

U kunt zelf instellen welke cookies u van ons accepteert. Houd er rekening mee dat door het niet accepteren van cookies uw website ervaring niet optimaal kan zijn. Meer informatie over het gebruik van gegevens van verschillende cookies vindt u in ons cookiebeleid.
Via youronlinechoices.com kunt u zelf bepalen per netwerk of u advertenties krijgt te zien op basis van uw vorige websitebezoek en interesses. U kunt de cookies ook van uw apparaat verwijderen door te klikken op de browser die voor u van toepassing is: Chrome, Firefox, Internet Explorer, Edge, Safari (macQS), Opera.

186 jaar vrijwilliggers werk

20210723193952jpg

Tja, ze nemen nu toch echt afscheid! Na velen jaren van inzet en doorzettingsvermogen is het tijd om deze zes dames nog eens extra in het zonnetje te zetten!

Tijdens een speciaal voor hen georganiseerde BBQ bij Bamboe labyrint hebben zes van onze trouwe vrijwilligers afscheid genomen. Jeanne van Os was mede oprichtster van onze afdeling De kwakel Vrouwenakker. Jarenlang voorzitter, daarnast deed zij bezoekwerk en alerlei organiserende taken. Na ruim veertig jaar neemt zij nu afscheid. Samen met Corrie Hoogenboom jaren lang activiteiten organiseren, alles hield ze bij, zoveel informatie draag je niet zomaar over. Het heeft ook wel even geduurd voordat we iemand vonden die dit wilde opnemen. Inmiddels is er een Activiteiten commissie van drie personen actief. Dat wil wat zeggen over de hoeveelheid werk die Corrie jarenlang heeft verricht. Puck Bruine de Bruin heeft als voorzitter jaren onze afdeling op haar speciale wijze bestuurd, de laatste jaren was zij nog actief in bezoekwerk, activiteiten begeleiding en altijd trouw aanwezig tijdens de vergaderingen waarin zij dan ook haar steentje bij heeft gedragen. Lenie de Boer wat moeten we zonder haar, meer dan 20 jaar heeft zij zich ingezet altijd konden we een beroep doen op haar verpleegkundige kwaliteit. Dan zijn er nog Beb Nieuwendijk en Ans Verouden altijd bereid hun steentje bij te dragen, vele uitnodigingen werden door hen persoonlijk bij de gasten afgegeven. Ook het ronddelen van kerstpakketen en andere aardigheidjes die we met zijn allen bedachten, zij stonden parraat. Daarnaast hebben beide dames jarenlang bezoekwerk gedaan waarbij zij soms wekekelijks gasten aan huis bezochten.

Dank, dank en nogmaals dank voor jullie jarenlange geweldige inzet!

Ria Harks

(076) 564 64 64
contactformulier

Contact & Aanmelden

Heb jij een lichamelijke beperking en wil je deelnemen aan onze activiteiten of wil je je aanmelden als vrijwilliger bij de afdeling?

Specialiteiten

  • Uit eten/terrasje pakken
  • Kunst en cultuur
  • Creatieve workshops
  • Bezoekwerk
  • Bezoek aan dierentuinen en natuurparken