Kerstpakketten

20221219121947jpg

Met dank aan de Riki Stichting hebben wij veel van onze gasten blij kunnen.

Een van onze vrijwilligers had de privé opslag beschikbaar gesteld voor de verdeling van de Kerstpakketten.  Om tien uur stond de koffie klaar, altijd gezellig om elkaar te ontmoeten. De kofferbakken en fietstassen werden gevuld en van daar uit trokken we de wijk in. Het leide weer tot mooie ontmoetingen en gesprekken, soms aan de deur en ook aan de keukentafel. Het was weer een geslaagde dag met veel blije gezichten. Ook was er een aardigheidje van het bestuur om onze vrijwilligers te bedanken voor alle inzet het afgelopen jaar. 

Ria Harks

(076) 564 64 64
contactformulier

Contact & Aanmelden

Heb jij een lichamelijke beperking en wil je deelnemen aan onze activiteiten of wil je je aanmelden als vrijwilliger bij de afdeling?

Specialiteiten

  • Uit eten/terrasje pakken
  • Kunst en cultuur
  • Creatieve workshops
  • Bezoekwerk
  • Bezoek aan dierentuinen en natuurparken