Zonnebloem afdeling

den haag-scheveningen

Bezoek Museum Beelden aan Zee (met ondersteuning Rotary Club Scheveningen)

14 februari 2026 van 14:00 - 16:00 uur

Op stap met De Zonnebloem!


Wat een geslaagde middag! Op zaterdag 14 februari '26 organiseerden we (als Rotary Club Scheveningen) samen met De Zonnebloem, afdeling Scheveningen, een bijzonder uitje voor 18 gasten naar Museum Beelden aan Zee. Met 7 Rotaryleden en 8 betrokken vrijwilligers van De Zonnebloem zorgden we voor een warm welkom en een gezellige middag met persoonlijke begeleiding.


We hielpen bij de ontvangst en het uitstappen uit de wijkbus. Tijdens het museumbezoek begeleidden we gasten in rolstoelen, reden we hen langs de indrukwekkende beelden en liepen we mee om samen van de kunst te genieten. De deskundige rondleiders vertelden vol enthousiasme over het mooie werk van Magali Reus, geboren op Scheveningen, en geïnspireerd door de kust. Daarna ging de rondleiding langs de expositie van Theresia van der Pant over prachtige diersculpturen. Na afloop was er koffie en thee met iets lekkers – een mooi moment om bij en na te praten.


De middag werd afgesloten met een vrolijke Valentijnsgroet, dankbare reacties en enthousiaste gezichten. De glimlachen zeiden alles. Dank aan alle clubleden die zich vanmiddag hebben ingezet. Samen maken we écht verschil.


Fotopagina stichting De Zonnebloem - Rotary Club Scheveningen


Homepage - Museum Beelden aan Zee - NL | museum

Anke de Hoop (secretaris a.i.)

06 18120865
contactformulier

Contact & Aanmelden

Heb jij een lichamelijke beperking en wil je deelnemen aan onze activiteiten of wil je je aanmelden als vrijwilliger bij de afdeling?

Specialiteiten

  • Bezoekwerk
  • Buitenactiviteiten