Cookies

Zonnebloem.nl en de bijbehorende (sub)domeinen maken gebruik van cookies en daarmee vergelijkbare technieken.

Wij gebruiken functionele en analytische cookies om bezoekers een optimale bezoekerservaring te bieden. Bovendien plaatsen derde partijen advertentie cookies, zodat De Zonnebloem u relevante en gepersonaliseerde advertenties kan tonen buiten deze websites om.

Uw internetgedrag buiten de websites kan ook door deze derde partijen gevolgd worden door middel van tracking cookies. Door op akkoord te klikken bevestigt u akkoord gaat met het gebruik van analytische en tracking cookies en cookies van derde partijen.

Voor meer informatie klik hier

Instellingen

Zonnebloem.nl en de bijbehorende (sub)domeinen maken gebruik van cookies en daarmee vergelijkbare technieken.

Wij gebruiken functionele en analytische cookies om bezoekers een optimale bezoekerservaring te bieden. Bovendien plaatsen derde partijen advertentie cookies, zodat De Zonnebloem u relevante en gepersonaliseerde advertenties kan tonen buiten deze websites om.

Uw internetgedrag buiten de websites kan ook door deze derde partijen gevolgd worden door middel van tracking cookies. Door op akkoord te klikken bevestigt u akkoord gaat met het gebruik van analytische en tracking cookies en cookies van derde partijen.

Voor meer informatie klik hier

U kunt zelf instellen welke cookies u van ons accepteert. Houd er rekening mee dat door het niet accepteren van cookies uw website ervaring niet optimaal kan zijn. Meer informatie over het gebruik van gegevens van verschillende cookies vindt u in ons cookiebeleid.
Via youronlinechoices.com kunt u zelf bepalen per netwerk of u advertenties krijgt te zien op basis van uw vorige websitebezoek en interesses. U kunt de cookies ook van uw apparaat verwijderen door te klikken op de browser die voor u van toepassing is: Chrome, Firefox, Internet Explorer, Edge, Safari (macQS), Opera.

Maatregelen rond het Coronavirus

Ook de afdeling Scheveningen heeft daar mee te maken. (update 8 mei)

update 8 mei

Afgelopen woensdag (6 mei) heeft de premier aangekondigd dat de maatregelen geleidelijk versoepeld gaan worden. De Zonnebloem volgt die ontwikkelingen op de voet. We krijgen veel vragen van lokale besturen wat dit betekent voor de Zonnebloem. Sommige afdelingen popelen om weer aan de slag te gaan, terwijl anderen nog midden in deze crisis zitten en nog steeds slachtoffers te betreuren hebben. Voorop staat dat we ons, in het belang van de gezondheid van ons allen, committeren aan de richtlijnen van de overheid. Verder moeten wij ons realiseren dat we met een heel kwetsbare groep te maken hebben, niet alleen onder de deelnemers, maar ook veel vrijwilligers behoren tot de risicogroep. 

----------------------------------------------------

update 21 april

Op dinsdagavond 21 april maakte premier Rutte weer de nodige maatregelen ter bestrijding van het Corona-virus bekend. Onderdeel daarvan is dat voorlopig alle evenementen niet door kunnen gaat tot 1 september. Bezoek aan ouderen in verpleeg- en verzorgingshuizen is ook (nog) niet toegestaan. Ook voor onze afdeling betekent dat het nodige: geen activiteiten en bezoekjes helaas! Maar.... we houden met onze gasten en vrijwilligers op andere wijze contact.

Op dinsdag 20 mei (en hopelijk mogelijk eerder) zullen verdere vervolgstappen bekend worden gemaakt. 


------------------------------------------------------
update 31 maart

Gisteravond (31 mrt) maakte de Overheid bekend dat alle huidige maatregelen voorlopig worden verlengd tot 28 april. Eind april zal opnieuw worden bezien of verlenging daarvan opnieuw nodig is. Dit geeft géén wijziging voor ons als afdeling van De Zonnebloem.

------------------------------------------------------

update 24 maart:

Alle activiteiten tot 1 juni geannuleerd

Gisteravond (23 mrt) heeft de Overheid bekend gemaakt dat tot 1 juni er geen bijeenkomsten of evenementen mogen worden gehouden. Dit heeft ook consequenties voor onze activiteiten en bezoekwerk. Het maakt dat al onze geplande activiteiten tot 1 juni dus NIET doorgaan!

------------------------------------------------------
17 maart 2020

Helaas, ook wij ontkomen daar niet aan. Het welzijn van onze gasten en vrijwilligers staat voorop. 

Daarom moeten wij alle activiteiten voorlopig tot en met 3 mei annuleren. Daarna zullen we de situatie opnieuw bekijken. We zullen dan onze maatregelen ook volgens de landelijke regels van De Zonnebloem aanpassen of verlengen.

De gasten en vrijwilligers zullen middels e-mails en/of brieven door de secretaris op de hoogte worden gehouden.

Zonnebloem logo

De Zonnebloem loterij is weer gestart.

Koop een lot en steun rechtstreeks onze afdeling

Koop nu een lot

Karin Schoneveld

06-53824378
contactformulier

Contact & Aanmelden

Heb jij een lichamelijke beperking en wil je deelnemen aan onze activiteiten of wil je je aanmelden als vrijwilliger bij de afdeling?

Specialiteiten

  • Buitenactiviteiten
  • Bezoekwerk