April Bevrijdingsconcert
80 jaar vrijheid is reden voor een feestje. Daarom sponsorden Het Glazen Thuis en de gemeente Nijkerk het bevrijdingsconcert op 17 april 2025
Het Glazen Thuis en de gemeente Nijkerk konden 80 jaar bevrijding niet zomaar voorbij laten gaan. Daarom sponserden zij het Bevrijdingsconcert op 17 april.
De entree was al spectaculair: over de rode loper onder de doedelzakklanken van The Seaforth Highlanders of Holland. Vervolgens een fantastisch optreden van het Nijkerks Zeemanskoor Welvaren. En als klapper op de vuurpijl de immer opgewekte Bonnie st. Claire.
Een prachtige samenwerking tussen De Zonnebloem afdelingen van Nijkerk, Hoevelaken en Nijkerkerveen. Ook een woord van dank voor fam. v.d. Bunt Wallz, de Kruiskerk, Ten Have en Doornhof verhuur.