Cookies

Zonnebloem.nl en de bijbehorende (sub)domeinen maken gebruik van cookies en daarmee vergelijkbare technieken.

Wij gebruiken functionele en analytische cookies om bezoekers een optimale bezoekerservaring te bieden. Bovendien plaatsen derde partijen advertentie cookies, zodat De Zonnebloem u relevante en gepersonaliseerde advertenties kan tonen buiten deze websites om.

Uw internetgedrag buiten de websites kan ook door deze derde partijen gevolgd worden door middel van tracking cookies. Door op akkoord te klikken bevestigt u akkoord gaat met het gebruik van analytische en tracking cookies en cookies van derde partijen.

Voor meer informatie klik hier

Instellingen

Zonnebloem.nl en de bijbehorende (sub)domeinen maken gebruik van cookies en daarmee vergelijkbare technieken.

Wij gebruiken functionele en analytische cookies om bezoekers een optimale bezoekerservaring te bieden. Bovendien plaatsen derde partijen advertentie cookies, zodat De Zonnebloem u relevante en gepersonaliseerde advertenties kan tonen buiten deze websites om.

Uw internetgedrag buiten de websites kan ook door deze derde partijen gevolgd worden door middel van tracking cookies. Door op akkoord te klikken bevestigt u akkoord gaat met het gebruik van analytische en tracking cookies en cookies van derde partijen.

Voor meer informatie klik hier

U kunt zelf instellen welke cookies u van ons accepteert. Houd er rekening mee dat door het niet accepteren van cookies uw website ervaring niet optimaal kan zijn. Meer informatie over het gebruik van gegevens van verschillende cookies vindt u in ons cookiebeleid.
Via youronlinechoices.com kunt u zelf bepalen per netwerk of u advertenties krijgt te zien op basis van uw vorige websitebezoek en interesses. U kunt de cookies ook van uw apparaat verwijderen door te klikken op de browser die voor u van toepassing is: Chrome, Firefox, Internet Explorer, Edge, Safari (macQS), Opera.

Apenheul

72a1d175-1d97-4eb4-831c-3278e8dc7d02jpeg

In twee groepen gingen we uiteen onder leiding van twee leuke gidsen. We kregen veel informatie over de apen en genoten van de loslopende aapjes onderweg.

Lekker weer, veel gasten en vrijwilligers en een dierenpark : het recept voor een geslaagd bezoek aan Apenheul bij Apeldoorn.

Om half 9 waren de meeste vrijwilligers en gasten al aanwezig en werden de nodige voorbereidingen getroffen voor de busreis.
Koffie, thee, drinken, koeken en chips werden klaargemaakt en in de bus gezet.
Rond 9 uur begonnen we met onze gasten in de elektrische rolstoelen in de bus te
zetten, daarna werden de gasten in de handbewogen rolstoelen in de bus overgeplaatst op een zitplaats en deze rolstoelen ingevouwen en in het onderruim geplaatst.
Vol goede zin begonnen we onze busreis naar Apenheul. Bij Amersfoort pikten we nog een vrijwilliger op. Vervolgens kwamen we helaas in een file terecht, veroorzaakt door een ongeluk.

Om 11 uur kwamen we aan bij Apenheul; met vereende krachten van onze vrijwilligers, waren we om half 12 bij de ingang, dus op tijd voor de gereserveerde rondleiding.
We maakten kennis met een paar mensen van het bedrijf Mastermind.eu, die aan hadden gegeven dat ze graag kennis wilde maken met onze afdeling en de activiteiten die we doen.
In twee groepen gingen we uiteen onder leiding van twee leuke gidsen. We kregen veel informatie over de apen en genoten van de loslopende aapjes onderweg.
Vooral het voeren van de apen werd met veel enthousiasme begroet.
Om 2 uur kon een ieder in groepjes het park vrij bezoeken. We hadden nog consumptie bonnen, die we verzilveren konden bij Lazy Monkey, maar helaas was deze gelegenheid al gesloten om half 3. Dit werd enigszins goed gemaakt door een ijsje.

Om half 5 was de hele groep weer bij elkaar en kon de groepsfoto gemaakt worden en gingen we daarna weer de bus in.
In de busreis naar Amsterdam werd er chinees besteld, zodat we bij aankomst, gelijk konden eten. Om half 7 kwamen we aan en de bezorgservice van de chinees ook; wat een timing!
Nagenieten van deze super dag onder het genot van Chinese maaltijd en lekker drankje. Helaas kwamen de taxi’s alweer rond half 8, maar iedereen was moe, dus tijd om alles weer op te ruimen en naar huis te gaan.

Bedankt vrijwilligers, namens onze gasten voor deze super leuke dag!!! Speciaal woord van dank voor de mensen van Mastermind.eu voor hun inzet en interesse in onze groep!

 

Denise Brune

0651450690
contactformulier

Contact & Aanmelden

Heb jij een lichamelijke beperking en wil je deelnemen aan onze activiteiten of wil je je aanmelden als vrijwilliger bij de afdeling?

Specialiteiten

  • Sport en spel
  • Kunst en cultuur
  • Creatieve workshops
  • Buitenactiviteiten
  • Bezoek aan dierentuinen en natuurparken