Cookies

De Zonnebloem gebruikt cookies om het gebruik van de website te analyseren, gebruiksgemak te verbeteren, voor social media en om ervoor te zorgen dat u relevante advertenties en informatie te zien krijgt wanneer u gebruik maakt van deze website. Meer informatie over de cookies kunt u vinden op onze privacy pagina.

Een Heerlijk Huiskamer Diner

Zonnebloem afdeling

Op woensdagavond 10 december is er in de huiskamer van de familie Bos een heerlijk huiskamer diner verorberd.

Kerst is een periode van samen vieren. Daarom heeft supermarktketen Jumbo enkele vrijwilligersorganisaties de mogelijkheid geboden om samen kerst te vieren. Jumbo biedt aan Zonnebloemafdelingen een dinerpakket aan voor 10 personen. Hiermee hebben Mieke Vink en Anneke Bos een Kerstdiner bereidt voor een 7-tal gasten/deelnemers van onze afdeling. In de toekomst zal onze afdeling vaker kleinschalige activiteiten organiseren en daarvoor diverse gasten/deelnemers uitnodigen. Op woensdag 10 december heeft iedereen genoten van een 3-gangen diner in de huiskamer van de familie Bos. De disgenoten kunnen terugkijken op een zeer geanimeerde en gezellige avond.

Klik hier voor een blik in het fotoalbum.

Chris van der Weide

0343-461007
contactformulier

Contact & Aanmelden

Heb jij een lichamelijke beperking en wil je deelnemen aan onze activiteiten of wil je je aanmelden als vrijwilliger bij de afdeling?

Specialiteiten

  • Uit eten/terrasje pakken
  • Buitenactiviteiten
  • Bezoekwerk
  • Evenementen en festivals
  • Bezoek aan dierentuinen en natuurparken