Cookies

Zonnebloem.nl en de bijbehorende (sub)domeinen maken gebruik van cookies en daarmee vergelijkbare technieken.

Wij gebruiken functionele en analytische cookies om bezoekers een optimale bezoekerservaring te bieden. Bovendien plaatsen derde partijen advertentie cookies, zodat De Zonnebloem u relevante en gepersonaliseerde advertenties kan tonen buiten deze websites om.

Uw internetgedrag buiten de websites kan ook door deze derde partijen gevolgd worden door middel van tracking cookies. Door op akkoord te klikken bevestigt u akkoord gaat met het gebruik van analytische en tracking cookies en cookies van derde partijen.

Voor meer informatie klik hier

Instellingen

Zonnebloem.nl en de bijbehorende (sub)domeinen maken gebruik van cookies en daarmee vergelijkbare technieken.

Wij gebruiken functionele en analytische cookies om bezoekers een optimale bezoekerservaring te bieden. Bovendien plaatsen derde partijen advertentie cookies, zodat De Zonnebloem u relevante en gepersonaliseerde advertenties kan tonen buiten deze websites om.

Uw internetgedrag buiten de websites kan ook door deze derde partijen gevolgd worden door middel van tracking cookies. Door op akkoord te klikken bevestigt u akkoord gaat met het gebruik van analytische en tracking cookies en cookies van derde partijen.

Voor meer informatie klik hier

U kunt zelf instellen welke cookies u van ons accepteert. Houd er rekening mee dat door het niet accepteren van cookies uw website ervaring niet optimaal kan zijn. Meer informatie over het gebruik van gegevens van verschillende cookies vindt u in ons cookiebeleid.
Via youronlinechoices.com kunt u zelf bepalen per netwerk of u advertenties krijgt te zien op basis van uw vorige websitebezoek en interesses. U kunt de cookies ook van uw apparaat verwijderen door te klikken op de browser die voor u van toepassing is: Chrome, Firefox, Internet Explorer, Edge, Safari (macQS), Opera.

De Zonnebloem Leersum bestaat 40 jaar.

Zonnebloem afdeling

Op dinsdagmiddag 10 oktober heeft De Zonnebloem Leersum haar 40 jarig jubileum (een kroon jaar) gevierd in Sport en Cultuur Centrum De Binder in Leersum.

Na een gedegen voorbereiding door de Jubileumcommissie was het dan eindelijk zover. Vanaf 13.30 uur was de inloop met koffie/thee met gebak en om 14.00 uur opende de Voorzitter de feestmiddag. In zijn toespraak heette hij vooral onze Afdelingsgasten van harte welkom maar ook de Vrijwilligers. Daarnaast verwelkomde hij afgevaardigden van de besturen van andere Zonnebloemafdelingen van de gemeente Utrechtse Heuvelrug, van de Regionale Afdeling Rijn & Heuvel, de Provinciale Afdeling Utrecht en een aantal externe genodigden (sponsors en andere personen die onze afdeling een warm hart toedragen). Ook noemde hij even kort een aantal Zonnebloem feiten en cijfers van de afgelopen 40 jaar. Tenslotte werden er 2 Vrijwilligers in het Zonnetje gezet: Corrie Veldhuizen werd met een mooie bos bloemen bedankt voor haar inzet m.b.t. de voorbereiding van deze feestmiddag en Chris van der Weide kreeg het Zilveren Insigne met Oorkonde (en ook een grote bos bloemen) vanwege het feit dat hij in september al weer 10 jaar Afdelingsvrijwilliger was.
Daarna was het tijd voor het echte feest. Michel van Grinsven heeft de middag gevuld met een gevarieerd programma van meezingliedjes (o.a. van Wim Sonneveld), een goocheltruc met geld (de briefjes bleven zich bijna oneindig vermenigvuldigen), een buikspreekact met zijn papagaai Jeroen (en charmante assistente Rolinka), een soort van opfrisser m.b.t. de TV programma's van vroeger, nog een mooi lied van vroeger waarbij Vrijwilligster Jannie Koetsier werd betrokken in het duet en werd er uiteindelijk afgesloten met de Rollatorpolonaise. In de pauze was er tijd voor een drankje en een knabbeltje en van 16.00 - 17.00 uur was het borreltijd met warme snacks en ook de kaas/worst mocht niet ontbreken. Als verrassing kwam om 16.00 uur ook onze Bloemenkoningin, Sofie van Lunteren, langs en heeft aan diverse tafels een praatje gemaakt met onze Gasten. Al met al was het een heel geslaagde middag waar we met veel plezier op terug kunnen kijken want:

Via de link hieronder komt u in ons fotoalbum waar de 140 foto's van deze middag staan.

Herbert Steeman

0620524020
contactformulier

Contact & Aanmelden

Heb jij een lichamelijke beperking en wil je deelnemen aan onze activiteiten of wil je je aanmelden als vrijwilliger bij de afdeling?

Specialiteiten

  • Uit eten/terrasje pakken
  • Buitenactiviteiten
  • Bezoekwerk
  • Evenementen en festivals
  • Bezoek aan dierentuinen en natuurparken