Cookies

Zonnebloem.nl en de bijbehorende (sub)domeinen maken gebruik van cookies en daarmee vergelijkbare technieken.

Wij gebruiken functionele en analytische cookies om bezoekers een optimale bezoekerservaring te bieden. Bovendien plaatsen derde partijen advertentie cookies, zodat De Zonnebloem u relevante en gepersonaliseerde advertenties kan tonen buiten deze websites om.

Uw internetgedrag buiten de websites kan ook door deze derde partijen gevolgd worden door middel van tracking cookies. Door op akkoord te klikken bevestigt u akkoord gaat met het gebruik van analytische en tracking cookies en cookies van derde partijen.

Voor meer informatie klik hier

Instellingen

Zonnebloem.nl en de bijbehorende (sub)domeinen maken gebruik van cookies en daarmee vergelijkbare technieken.

Wij gebruiken functionele en analytische cookies om bezoekers een optimale bezoekerservaring te bieden. Bovendien plaatsen derde partijen advertentie cookies, zodat De Zonnebloem u relevante en gepersonaliseerde advertenties kan tonen buiten deze websites om.

Uw internetgedrag buiten de websites kan ook door deze derde partijen gevolgd worden door middel van tracking cookies. Door op akkoord te klikken bevestigt u akkoord gaat met het gebruik van analytische en tracking cookies en cookies van derde partijen.

Voor meer informatie klik hier

U kunt zelf instellen welke cookies u van ons accepteert. Houd er rekening mee dat door het niet accepteren van cookies uw website ervaring niet optimaal kan zijn. Meer informatie over het gebruik van gegevens van verschillende cookies vindt u in ons cookiebeleid.
Via youronlinechoices.com kunt u zelf bepalen per netwerk of u advertenties krijgt te zien op basis van uw vorige websitebezoek en interesses. U kunt de cookies ook van uw apparaat verwijderen door te klikken op de browser die voor u van toepassing is: Chrome, Firefox, Internet Explorer, Edge, Safari (macQS), Opera.

Bezoek aan De Snuffelschuur

snuffelschuur-1jpg

Op dinsdag 20 maart hebben we een bezoek gebracht aan De Snuffelschuur

De activiteit op woensdag 20 maart voor onze Zonnebloemgasten aan De Snuffelschuur aan de Nieuwe Steeg in Leersum was opnieuw een succes. Er waren hiervoor een groot aantal aanmeldingen (40) en in de auto’s van onze vrijwilligers werd iedereen daarheen gebracht.  Het bestuur  en vrijwilligers van De Snuffelschuur hadden voor de derde keer hun ‘winkel’ exclusief voor ons geopend, want ze zijn alleen op zaterdagmorgen open. We werden gastvrij ontvangen met koffie of thee met een plak koek waarna door de Voorzitter werd verteld over het ontstaan en het reilen en zeilen van De Snuffelschuur. In augustus 2000 werd gestart met deze Kringloopwinkel en het doel was om geld bij elkaar te brengen voor de Michaëlkerk in Leersum. De Snuffelschuur is een winkel waar iedereen allerlei leuke spulletjes kan kopen voor in en om je huis. Na deze uitleg was iedereen in de gelegenheid om zelf rond te kijken en er werden diverse aankopen gedaan. Toen iedereen “uitgesnuffeld” was genoten we nog van een drankje en een hapje en werd er na gekletst over de gezellige middag. Na afloop werden de gasten door onze vrijwilligers weer naar huis gebracht.

Als u klikt op de link hieronder komt u in ons fotoalbum waar alle foto's van deze middag staan.

Frans Groot

0343-456408
contactformulier

Contact & Aanmelden

Heb jij een lichamelijke beperking en wil je deelnemen aan onze activiteiten of wil je je aanmelden als vrijwilliger bij de afdeling?

Specialiteiten

  • Uit eten/terrasje pakken
  • Buitenactiviteiten
  • Bezoekwerk
  • Evenementen en festivals
  • Bezoek aan dierentuinen en natuurparken