Cookies

De Zonnebloem gebruikt cookies om het gebruik van de website te analyseren, gebruiksgemak te verbeteren, voor social media en om ervoor te zorgen dat u relevante advertenties en informatie te zien krijgt wanneer u gebruik maakt van deze website. Meer informatie over de cookies kunt u vinden op onze privacy pagina.

Bezoek aan De Snuffelschuur

snuffelschuur-1jpg

Op dinsdag 20 maart hebben we een bezoek gebracht aan De Snuffelschuur

De activiteit op woensdag 20 maart voor onze Zonnebloemgasten aan De Snuffelschuur aan de Nieuwe Steeg in Leersum was opnieuw een succes. Er waren hiervoor een groot aantal aanmeldingen (40) en in de auto’s van onze vrijwilligers werd iedereen daarheen gebracht.  Het bestuur  en vrijwilligers van De Snuffelschuur hadden voor de derde keer hun ‘winkel’ exclusief voor ons geopend, want ze zijn alleen op zaterdagmorgen open. We werden gastvrij ontvangen met koffie of thee met een plak koek waarna door de Voorzitter werd verteld over het ontstaan en het reilen en zeilen van De Snuffelschuur. In augustus 2000 werd gestart met deze Kringloopwinkel en het doel was om geld bij elkaar te brengen voor de Michaëlkerk in Leersum. De Snuffelschuur is een winkel waar iedereen allerlei leuke spulletjes kan kopen voor in en om je huis. Na deze uitleg was iedereen in de gelegenheid om zelf rond te kijken en er werden diverse aankopen gedaan. Toen iedereen “uitgesnuffeld” was genoten we nog van een drankje en een hapje en werd er na gekletst over de gezellige middag. Na afloop werden de gasten door onze vrijwilligers weer naar huis gebracht.

Als u klikt op de link hieronder komt u in ons fotoalbum waar alle foto's van deze middag staan.

Chris van der Weide

0343-461007
contactformulier

Contact & Aanmelden

Heb jij een lichamelijke beperking en wil je deelnemen aan onze activiteiten of wil je je aanmelden als vrijwilliger bij de afdeling?

Specialiteiten

  • Uit eten/terrasje pakken
  • Buitenactiviteiten
  • Bezoekwerk
  • Evenementen en festivals
  • Bezoek aan dierentuinen en natuurparken