Cookies

De Zonnebloem gebruikt cookies om het gebruik van de website te analyseren, gebruiksgemak te verbeteren, voor social media en om ervoor te zorgen dat u relevante advertenties en informatie te zien krijgt wanneer u gebruik maakt van deze website. Meer informatie over de cookies kunt u vinden op onze privacy pagina.

Afscheid Vrijwilligster

Alie Wolters neemt na 36 jaar afscheid als vrijwilligster

Tijdens de Jaarvergadering van de Vrijwilligers op 4 februari j.l nam Alie Wolters afscheid van onze afdeling omdat zij met haar man gaat verhuizen naar Zevenaar. Alie is 36 jaar vrijwilligster van onze afdeling geweest en zorgde dat iedere vrijwillig(st)er op zijn of haar verjaardag een mooie kaart met een boodschap in de brievenbus kreeg, Ook was zij veelvuldig hulpzaam tijdens de maandelijkse activiteiten en een trouwe bezoekster van de vrijwilligers vergaderingen. Ook op haar man Toon konden we altijd een beroep doen als er te weinig vrijwilligers beschikbaar waren tijdens een activiteit. Wij wensen dat Alie en Toon nog lang met elkaar mogen genieten in hun nieuwe woonplaats. We zullen ze missen.

Chris van der Weide

0343-461007
contactformulier

Contact & Aanmelden

Heb jij een lichamelijke beperking en wil je deelnemen aan onze activiteiten of wil je je aanmelden als vrijwilliger bij de afdeling?

Specialiteiten

  • Uit eten/terrasje pakken
  • Buitenactiviteiten
  • Bezoekwerk
  • Evenementen en festivals
  • Bezoek aan dierentuinen en natuurparken