Cookies

Zonnebloem.nl en de bijbehorende (sub)domeinen maken gebruik van cookies en daarmee vergelijkbare technieken.

Wij gebruiken functionele en analytische cookies om bezoekers een optimale bezoekerservaring te bieden. Bovendien plaatsen derde partijen advertentie cookies, zodat De Zonnebloem u relevante en gepersonaliseerde advertenties kan tonen buiten deze websites om.

Uw internetgedrag buiten de websites kan ook door deze derde partijen gevolgd worden door middel van tracking cookies. Door op akkoord te klikken bevestigt u akkoord gaat met het gebruik van analytische en tracking cookies en cookies van derde partijen.

Voor meer informatie klik hier

Instellingen

Zonnebloem.nl en de bijbehorende (sub)domeinen maken gebruik van cookies en daarmee vergelijkbare technieken.

Wij gebruiken functionele en analytische cookies om bezoekers een optimale bezoekerservaring te bieden. Bovendien plaatsen derde partijen advertentie cookies, zodat De Zonnebloem u relevante en gepersonaliseerde advertenties kan tonen buiten deze websites om.

Uw internetgedrag buiten de websites kan ook door deze derde partijen gevolgd worden door middel van tracking cookies. Door op akkoord te klikken bevestigt u akkoord gaat met het gebruik van analytische en tracking cookies en cookies van derde partijen.

Voor meer informatie klik hier

U kunt zelf instellen welke cookies u van ons accepteert. Houd er rekening mee dat door het niet accepteren van cookies uw website ervaring niet optimaal kan zijn. Meer informatie over het gebruik van gegevens van verschillende cookies vindt u in ons cookiebeleid.
Via youronlinechoices.com kunt u zelf bepalen per netwerk of u advertenties krijgt te zien op basis van uw vorige websitebezoek en interesses. U kunt de cookies ook van uw apparaat verwijderen door te klikken op de browser die voor u van toepassing is: Chrome, Firefox, Internet Explorer, Edge, Safari (macQS), Opera.

Bezoek aan huis.

Zonnebloem afdelingsnieuws

Jaarlijks krijgen landelijk 155.000 mensen met een fysieke beperking een huisbezoek. In Leusden worden 95 inwoners verblijdt met een bezoekje van één van onze vrijwilligers.

De Zonnebloem heeft drie pijlers:

  • huisbezoek
  • dagjes uit  
  • vakanties

​Met hun regelmatige huisbezoek brengen onze vrijwilligers de wereld binnen bij mensen met een fysieke beperking. Een goed gesprek staat hierbij centraal. Soms leidt een huisbezoek ook tot een wandeling, samen naar een terras of het delen van een gezamenlijke passie zoals een bezoek aan het theater.

Door dit bezoekwerk hopen wij meer kleur te geven aan het leven van onze gasten en hierdoor een bijdrage te leveren aan de kwaliteit van hun leven.
Het is daarom belangrijk dat een goede match ontstaat tussen degene, die bezocht wordt en de bezoekende vrijwilliger. Om dit zoveel mogelijk te garanderen houdt ons bestuurslid bezoekwerk altijd eerst een intakegesprek bij de aanvrager thuis om duidelijk te krijgen wat de specifieke wensen zijn en of één van onze vrijwilligers aan deze wensen kan voldoen. Het is belangrijk dat het klikt tussen gast en bezoekende vrijwilliger.

Heeft u behoefte aan bezoek, neem dan contact op via het contactformulier of bel 0618694891

Wilt u bezoekvrijwilliger worden neem dan contact op met via het contactfomulier of bel 0618694891

 

Terug

Ita Verweij

06-36403074
contactformulier

Contact & Aanmelden

Heb jij een lichamelijke beperking en wil je deelnemen aan onze activiteiten of wil je je aanmelden als vrijwilliger bij de afdeling?

Specialiteiten

  • Uit eten/terrasje pakken
  • Kunst en cultuur
  • Winkelen
  • Buitenactiviteiten
  • Bezoekwerk