Cookies

Zonnebloem.nl en de bijbehorende (sub)domeinen maken gebruik van cookies en daarmee vergelijkbare technieken.

Wij gebruiken functionele en analytische cookies om bezoekers een optimale bezoekerservaring te bieden. Bovendien plaatsen derde partijen advertentie cookies, zodat De Zonnebloem u relevante en gepersonaliseerde advertenties kan tonen buiten deze websites om.

Uw internetgedrag buiten de websites kan ook door deze derde partijen gevolgd worden door middel van tracking cookies. Door op akkoord te klikken bevestigt u akkoord gaat met het gebruik van analytische en tracking cookies en cookies van derde partijen.

Voor meer informatie klik hier

Instellingen

Zonnebloem.nl en de bijbehorende (sub)domeinen maken gebruik van cookies en daarmee vergelijkbare technieken.

Wij gebruiken functionele en analytische cookies om bezoekers een optimale bezoekerservaring te bieden. Bovendien plaatsen derde partijen advertentie cookies, zodat De Zonnebloem u relevante en gepersonaliseerde advertenties kan tonen buiten deze websites om.

Uw internetgedrag buiten de websites kan ook door deze derde partijen gevolgd worden door middel van tracking cookies. Door op akkoord te klikken bevestigt u akkoord gaat met het gebruik van analytische en tracking cookies en cookies van derde partijen.

Voor meer informatie klik hier

U kunt zelf instellen welke cookies u van ons accepteert. Houd er rekening mee dat door het niet accepteren van cookies uw website ervaring niet optimaal kan zijn. Meer informatie over het gebruik van gegevens van verschillende cookies vindt u in ons cookiebeleid.
Via youronlinechoices.com kunt u zelf bepalen per netwerk of u advertenties krijgt te zien op basis van uw vorige websitebezoek en interesses. U kunt de cookies ook van uw apparaat verwijderen door te klikken op de browser die voor u van toepassing is: Chrome, Firefox, Internet Explorer, Edge, Safari (macQS), Opera.

Wat kunt u doen?

Zonnebloem afdelingsnieuws

Uw bijdrage kleurt de wereld

Uw bijdrage kleurt de wereld. Onze vrijwilligers gaan bij mensen thuis op bezoek en kunnen ervoor zorgen dat mensen met een fysieke beperking zorgeloos een dagje uit en/of op vakantie kunnen. De Zonebloem neemt vervoer, (medische) zorg en begeleiding uit handen. Zonder vrijwilligers en donaties is dat ondenkbaar. Dus steun ons en kleur hun wereld.

Nalaten
Aan een goed doel nalaten is belastingvrij. Goede doelen hoeven geen successierechten te betalen. Dat betekent dat uw volledige nalatenschap aan het goede doel besteed kan worden.

Doneren /ondersteunen
Wilt u een eenmalige gift doen? Dat kan. Uw donatie wordt goed besteed.
U draagt strunctureel aan het plezier van onze gasten bij  met al met bijv. € 2,- per maand.

Vrijwilliger worden
Door vrijwilliger te worden bij onze afdeling brengt u meer kleur in het leven van mensen met een fysieke beperking. Bovendien levert het u iets op.

Sponsor worden
U staat dichtbij de samenleving en wilt betrokken ondernemen. Maak dit zichtbaar en sponsor ons. Loten kopen Wilt u het Zonnebloemwerk en onze afdeling ondersteunen? Koop dan loten of help ons met de verkoop van loten in Leusden.

Loten kopen
Wilt u het Zonnebloemwerk en onze afdeling ondersteunen? Koop dan loten of help ons met de verkoop van loten in Leusden.

Terug

Zonnebloem logo

De uitslag van de Zonnebloem loterij is bekend.

Kijk snel of je in de prijzen bent gevallen!

Naar de uitslag

Ita Verweij

06-36403074
contactformulier

Contact & Aanmelden

Heb jij een lichamelijke beperking en wil je deelnemen aan onze activiteiten of wil je je aanmelden als vrijwilliger bij de afdeling?

Specialiteiten

  • Uit eten/terrasje pakken
  • Kunst en cultuur
  • Buitenactiviteiten
  • Bezoekwerk
  • Bezoek aan dierentuinen en natuurparken