Cookies

Zonnebloem.nl en de bijbehorende (sub)domeinen maken gebruik van cookies en daarmee vergelijkbare technieken.

Wij gebruiken functionele en analytische cookies om bezoekers een optimale bezoekerservaring te bieden. Bovendien plaatsen derde partijen advertentie cookies, zodat De Zonnebloem u relevante en gepersonaliseerde advertenties kan tonen buiten deze websites om.

Uw internetgedrag buiten de websites kan ook door deze derde partijen gevolgd worden door middel van tracking cookies. Door op akkoord te klikken bevestigt u akkoord gaat met het gebruik van analytische en tracking cookies en cookies van derde partijen.

Voor meer informatie klik hier

Instellingen

Zonnebloem.nl en de bijbehorende (sub)domeinen maken gebruik van cookies en daarmee vergelijkbare technieken.

Wij gebruiken functionele en analytische cookies om bezoekers een optimale bezoekerservaring te bieden. Bovendien plaatsen derde partijen advertentie cookies, zodat De Zonnebloem u relevante en gepersonaliseerde advertenties kan tonen buiten deze websites om.

Uw internetgedrag buiten de websites kan ook door deze derde partijen gevolgd worden door middel van tracking cookies. Door op akkoord te klikken bevestigt u akkoord gaat met het gebruik van analytische en tracking cookies en cookies van derde partijen.

Voor meer informatie klik hier

U kunt zelf instellen welke cookies u van ons accepteert. Houd er rekening mee dat door het niet accepteren van cookies uw website ervaring niet optimaal kan zijn. Meer informatie over het gebruik van gegevens van verschillende cookies vindt u in ons cookiebeleid.
Via youronlinechoices.com kunt u zelf bepalen per netwerk of u advertenties krijgt te zien op basis van uw vorige websitebezoek en interesses. U kunt de cookies ook van uw apparaat verwijderen door te klikken op de browser die voor u van toepassing is: Chrome, Firefox, Internet Explorer, Edge, Safari (macQS), Opera.

Kom in de Kas met de Zonnebloem

2013-260-2jpg

Op woensdag 2 oktober bezocht de Zonnebloem, afdeling Nieuwerkerk aan den IJssel, een orchideeƫnkwekerij aan de 2e Tochtweg te Nieuwerkerk aan den IJssel.

Alle gasten waren zoals gewoonlijk door vrijwilligers opgehaald. Bij aankomst in de kas was er eerst koffie met wat lekkers. Daarna werden we rondgeleid door Leo en Marry van Erkel. Zij vertelden ons veel bijzonderheden over de orchideeën. Iedereen vond het ongelooflijk dat de kwekerij zoveel soorten van deze mooie planten hadden, in ontzettend veel verschillende kleuren. De aanwezige gasten en vrijwilligers genoten volop. Zoals één van de vaste gasten het verwoordde: "het is ongelooflijk dat al dat moois gewoon in ons dorp gekweekt wordt. Wat fijn dat wij zo een gezellig ochtendje hebben gehad”. Na afloop kregen de gasten een mooie tak orchideeën ter herinnering aan een gezellige en leerzame ochtend. Daarna brachten de vrijwilligers de gasten weer naar huis.

Zonnebloem logo

De Zonnebloem loterij is weer gestart.

Koop een lot en steun rechtstreeks onze afdeling

Koop nu een lot

Irma Luijendijk

contactformulier

Contact & Aanmelden

Heb jij een lichamelijke beperking en wil je deelnemen aan onze activiteiten of wil je je aanmelden als vrijwilliger bij de afdeling?

Specialiteiten

  • Uit eten/terrasje pakken
  • Creatieve workshops
  • Buitenactiviteiten
  • Bezoekwerk
  • Bezoek aan dierentuinen en natuurparken