Cookies

Zonnebloem.nl en de bijbehorende (sub)domeinen maken gebruik van cookies en daarmee vergelijkbare technieken.

Wij gebruiken functionele en analytische cookies om bezoekers een optimale bezoekerservaring te bieden. Bovendien plaatsen derde partijen advertentie cookies, zodat De Zonnebloem u relevante en gepersonaliseerde advertenties kan tonen buiten deze websites om.

Uw internetgedrag buiten de websites kan ook door deze derde partijen gevolgd worden door middel van tracking cookies. Door op akkoord te klikken bevestigt u akkoord gaat met het gebruik van analytische en tracking cookies en cookies van derde partijen.

Voor meer informatie klik hier

Instellingen

Zonnebloem.nl en de bijbehorende (sub)domeinen maken gebruik van cookies en daarmee vergelijkbare technieken.

Wij gebruiken functionele en analytische cookies om bezoekers een optimale bezoekerservaring te bieden. Bovendien plaatsen derde partijen advertentie cookies, zodat De Zonnebloem u relevante en gepersonaliseerde advertenties kan tonen buiten deze websites om.

Uw internetgedrag buiten de websites kan ook door deze derde partijen gevolgd worden door middel van tracking cookies. Door op akkoord te klikken bevestigt u akkoord gaat met het gebruik van analytische en tracking cookies en cookies van derde partijen.

Voor meer informatie klik hier

U kunt zelf instellen welke cookies u van ons accepteert. Houd er rekening mee dat door het niet accepteren van cookies uw website ervaring niet optimaal kan zijn. Meer informatie over het gebruik van gegevens van verschillende cookies vindt u in ons cookiebeleid.
Via youronlinechoices.com kunt u zelf bepalen per netwerk of u advertenties krijgt te zien op basis van uw vorige websitebezoek en interesses. U kunt de cookies ook van uw apparaat verwijderen door te klikken op de browser die voor u van toepassing is: Chrome, Firefox, Internet Explorer, Edge, Safari (macQS), Opera.

Thuis Quiz, derde ronde

perronjpg

Het aantal deelnemers groeit met de week. Het is ook leuk allerlei vragen van ons dorp te beantwoorden. Alle weggezakte feitjes komen zo weer boven.

Dit zijn de antwoorden van de 3e ronde van de Thuis Quiz.

 1. De roeibaan in de Zuidplas heet de Willem Alexander Baan.
 2. De burgemeester van de Zuidplas is J.F. (Han) Weber.
 3. De Zuidplas bestaat uit Nieuwerkerk aan den IJssel, Moordrecht, Zevenhuizen, Moerkapelle. en Oud Verlaat
 4. Het zwembad in Nieuwerkerk aan den IJssel heet Polderbad.
 5. In het oude stationsgebouw is tegenwoordig Restaurant Perron gevestigd.
 6. De Dames is het restaurant op leefgoed de Olifant. gelegen aan de voet van de Groenedijk 325 aan de grens met Capelle aan den IJssel.
 7. Dé huis aan huis krant van Nieuwerkerk aan den IJssel tot 2013 heette: 'Het Kanaal'.
Zonnebloem logo

De Zonnebloem loterij is weer gestart.

Koop een lot en steun rechtstreeks onze afdeling

Koop nu een lot

Irma Luijendijk

contactformulier

Contact & Aanmelden

Heb jij een lichamelijke beperking en wil je deelnemen aan onze activiteiten of wil je je aanmelden als vrijwilliger bij de afdeling?

Specialiteiten

 • Uit eten/terrasje pakken
 • Creatieve workshops
 • Buitenactiviteiten
 • Bezoekwerk
 • Bezoek aan dierentuinen en natuurparken