Cookies

Zonnebloem.nl en de bijbehorende (sub)domeinen maken gebruik van cookies en daarmee vergelijkbare technieken.

Wij gebruiken functionele en analytische cookies om bezoekers een optimale bezoekerservaring te bieden. Bovendien plaatsen derde partijen advertentie cookies, zodat De Zonnebloem u relevante en gepersonaliseerde advertenties kan tonen buiten deze websites om.

Uw internetgedrag buiten de websites kan ook door deze derde partijen gevolgd worden door middel van tracking cookies. Door op akkoord te klikken bevestigt u akkoord gaat met het gebruik van analytische en tracking cookies en cookies van derde partijen.

Voor meer informatie klik hier

Instellingen

Zonnebloem.nl en de bijbehorende (sub)domeinen maken gebruik van cookies en daarmee vergelijkbare technieken.

Wij gebruiken functionele en analytische cookies om bezoekers een optimale bezoekerservaring te bieden. Bovendien plaatsen derde partijen advertentie cookies, zodat De Zonnebloem u relevante en gepersonaliseerde advertenties kan tonen buiten deze websites om.

Uw internetgedrag buiten de websites kan ook door deze derde partijen gevolgd worden door middel van tracking cookies. Door op akkoord te klikken bevestigt u akkoord gaat met het gebruik van analytische en tracking cookies en cookies van derde partijen.

Voor meer informatie klik hier

U kunt zelf instellen welke cookies u van ons accepteert. Houd er rekening mee dat door het niet accepteren van cookies uw website ervaring niet optimaal kan zijn. Meer informatie over het gebruik van gegevens van verschillende cookies vindt u in ons cookiebeleid.
Via youronlinechoices.com kunt u zelf bepalen per netwerk of u advertenties krijgt te zien op basis van uw vorige websitebezoek en interesses. U kunt de cookies ook van uw apparaat verwijderen door te klikken op de browser die voor u van toepassing is: Chrome, Firefox, Internet Explorer, Edge, Safari (macQS), Opera.

Zonnebloem Zomerlunch

dsc08254jpg

Nadat we maanden niet met onze deelnemers op pad konden, was het fijn om elkaar weer te zien.

Voor deze activiteit, een zomerlunch op het terras van restaurant Perron waren we natuurlijk afhankelijk van het weer. Dat is deze zomer nogal wisselvallig. Daarom troffen we het dat we droog weer hadden, waarbij de temperatuur, zeker met een trui of een jasje aan best te doen was.

De wethouder Jan Verbeek van de gemeente Zuidplas was ook aanwezig om het startsein te geven van het officiële begin van de verkoop van de Zonnebloem loterij. Uiteraard konden deze al gekocht worden via internet (https://www.zonnebloem.nl/loten/p/de-zonnebloemafdeling-nieuwerkerk-ad-ijssel2?fbclid=IwAR0zY-Ljgg_nvuWI9ERrtfjKM0sk_QAXnPNW4VSLW9o0kRAt0VskAtnLGzY) maar veel van onze gasten en deelnemers hechten aan de echte fysieke loten. De wethouder kocht voor het college een boekje van tien loten en gaf aan dat een eventuele prijs ten goede van de gemeente zou komen. Leuk gegeven was dat de oprichting van onze vereniging in het zelfde jaar plaatsvond, als het huwelijk van de wethouder. Voor beiden dus een jubileum van veertig jaar.

Na dit officiële gedeelte, waarbij de deelnemers al genoten van een drankje, werden de bestellingen opgenomen. Voor veel deelnemers was het toch wel genieten. Zo veel is voor hen niet mogelijk geweest de afgelopen tijd. 

Nadat de deelnemers de lunch op hadden, was er nog een afsluiting met een heerlijke bonbon. Daarna waren de vrijwilligers weer present om de deelnemers terug te brengen naar huis. De deelnemers waren zeer te spreken over deze activiteit. Het was dan ook top geregeld door restaurant Perron!

Zonnebloem logo

De Zonnebloem loterij is weer gestart.

Koop een lot en steun rechtstreeks onze afdeling

Koop nu een lot

Irma Luijendijk

contactformulier

Contact & Aanmelden

Heb jij een lichamelijke beperking en wil je deelnemen aan onze activiteiten of wil je je aanmelden als vrijwilliger bij de afdeling?

Specialiteiten

  • Uit eten/terrasje pakken
  • Creatieve workshops
  • Buitenactiviteiten
  • Bezoekwerk
  • Bezoek aan dierentuinen en natuurparken