Cookies

Zonnebloem.nl en de bijbehorende (sub)domeinen maken gebruik van cookies en daarmee vergelijkbare technieken.

Wij gebruiken functionele en analytische cookies om bezoekers een optimale bezoekerservaring te bieden. Bovendien plaatsen derde partijen advertentie cookies, zodat De Zonnebloem u relevante en gepersonaliseerde advertenties kan tonen buiten deze websites om.

Uw internetgedrag buiten de websites kan ook door deze derde partijen gevolgd worden door middel van tracking cookies. Door op akkoord te klikken bevestigt u akkoord gaat met het gebruik van analytische en tracking cookies en cookies van derde partijen.

Voor meer informatie klik hier

Instellingen

Zonnebloem.nl en de bijbehorende (sub)domeinen maken gebruik van cookies en daarmee vergelijkbare technieken.

Wij gebruiken functionele en analytische cookies om bezoekers een optimale bezoekerservaring te bieden. Bovendien plaatsen derde partijen advertentie cookies, zodat De Zonnebloem u relevante en gepersonaliseerde advertenties kan tonen buiten deze websites om.

Uw internetgedrag buiten de websites kan ook door deze derde partijen gevolgd worden door middel van tracking cookies. Door op akkoord te klikken bevestigt u akkoord gaat met het gebruik van analytische en tracking cookies en cookies van derde partijen.

Voor meer informatie klik hier

U kunt zelf instellen welke cookies u van ons accepteert. Houd er rekening mee dat door het niet accepteren van cookies uw website ervaring niet optimaal kan zijn. Meer informatie over het gebruik van gegevens van verschillende cookies vindt u in ons cookiebeleid.
Via youronlinechoices.com kunt u zelf bepalen per netwerk of u advertenties krijgt te zien op basis van uw vorige websitebezoek en interesses. U kunt de cookies ook van uw apparaat verwijderen door te klikken op de browser die voor u van toepassing is: Chrome, Firefox, Internet Explorer, Edge, Safari (macQS), Opera.

Kerst in beeld

irmajpg

Wij hebben onze deelnemers en vrijwilligers opgeroepen foto's toe te sturen waaruit blijkt wat voor hen Kerst betekent.

Voor Irma, onze secretaris betekent kerst altijd een echte opgetuigde kerstboom. "Dan ruikt je kamer naar kerst". Over de kleuren is ze duidelijk. "Ik hou van rode kleuren in de boom. Kerst is een feest van licht en dus moeten er voldoende lampjes in". Haar kerstboodschap is voor iedereen: "Mooie en gezonde kerstdagen voor iedereen".

Alex, de voorzitter van de afdeling kijkt ook altijd met plezier naar een opgetuigde kerstboom. Vooral omdat er altijd dingen in te vinden zijn van zijn vakanties. Zo hangt er een krokodil in, die van een reis is meegenomen uit Australië. De kerstwens van Alex is: "Vier deze kerst met gedachten aan iedereen die niet (meer) bij je kan zijn". 

Marry, vrijwilliger van de Zonnebloem geniet ook van de kerst. "Ik roep iedereen en dan vooral de Zonnebloemers op om in deze tijd naar mensen die het minder hebben om te kijken. Pak de telefoon voor een praatje en blijf gezond". Ook Marry heeft een kerstboodschap: "Hoop in een lichtje in hart dat vandaag moed geeft en morgen kracht. Goede Kerstdagen voor iedereen".

Peter, de penningmeester van onze afdeling, zegt eerlijk:"Kerst zelf zegt mij niet zo veel. Ik vind de tijd wel leuk hoor met de lichtjes in het donker. Maar echt bijzonder is als het ook sneeuwt. Een witte kerstperiode dus". Hij heeft dan ook een passende boodschap voor de Nieuwerkerkse Zonnebloemers: "Veilige en gezonde, maar bovenal een hele witte kerst toegewenst".

Nel, ons bestuurslid bezoekwerk is juist helemaal voor de kerst. "Ja joh, wij hadden de boom de dag na Sinterklaas al helemaal opgetuigd staan. Net als Peter ben ik wel vooral van de witte kerst." Haar foto van kerst 2010 getuigt hier van. Haar boodschap is eenvoudig en daarom juist mooi: "Een fijne kerst en zie allemaal naar elkaar om, zeker in deze gekke tijd". 

Bianca wenst alle gasten en vrijwilligers van de Zonnebloem Nieuwerkerk aan den IJssel mooie Kerstdagen en een gezond en voorspoedig Nieuwjaar. "Natuurlijk hoop ik dat in het nieuwe jaar het Coronavirus tot staan wordt gebracht", zo zegt ze. "Ik dank alle artsen, verpleegkundigen en verzorgenden in het gehele land. Moge het licht van Kerstmis daar een bewijs van zijn." Zij heeft het liefst een witte kerst, met veel sneeuw. Dat zie je wel terug op haar foto.

Een vrijwilliger denkt met weemoed terug aan de gezellige ochtenden waarin ze kerststukjes maakte met gasten. Ze verzucht dan ook: "Hopelijk kan het in 2021 opnieuw". Ze wenst iedereen fijne dagen en een gezond 2021. Haar foto bijdrage is een kerststukje, hoe kan het ook anders.

Ook Corrie wenst iedereen warme en liefdevolle dagen (soms op afstand). Ze zegt: "Zie elke krans of lichtje als een groet". Natuurlijk sluit dat mooi aan bij het kerstpresentje dat aan de vrijwilligers en gasten is bezorgd. Haar foto die ze meestuurt is een mooie foto van twee kerstbellen. "Met elke kerst hangen die aan de deur". 

Onze vrijwilligers Trudy en Peter wensen iedereen van de Zonnebloem fijne dagen en natuurlijk de beste wensen voor het nieuwe jaar.

Ook ons districtshoofd Mireille kijkt spijtig terug aan dit jaar. Zij is dit jaar nieuw begonnen en heeft helaas nog geen afdelingsvergadering live kunnen bijwonen. In haar bericht geeft ze aan: "Ik wil jullie allemaal hele fijne feestdagen wensen en vooral een gezond en gelukkig 2021". Kijkend naar volgend jaar zegt ze: "Blijf allemaal veilig en gezond en tot volgend jaar, fysiek of -zeker de eerste maanden - online". 

Vrijwilligster Gerda zegt: "Kerstmis is het feest van licht en staat voor vrede op aarde". Een mooie boodschap die we graag in vervulling zouden willen zien gaan. Ze post er een mooie foto bij van een kerststal.

Marry, ook vrijwilliger wenst iedereen fijne dagen. "Gezondheid en geluk voor 2021" geeft ze als kerstboodschap door.

Vrijwilliger Joke zegt: "In deze bijzondere tijd wens ik u allen hele goede kerstdagen en een gezegend nieuwjaar vol lichtpuntjes toe." 

Irma Luijendijk

contactformulier

Contact & Aanmelden

Heb jij een lichamelijke beperking en wil je deelnemen aan onze activiteiten of wil je je aanmelden als vrijwilliger bij de afdeling?

Specialiteiten

  • Uit eten/terrasje pakken
  • Creatieve workshops
  • Buitenactiviteiten
  • Bezoekwerk
  • Bezoek aan dierentuinen en natuurparken