Cookies

Zonnebloem.nl en de bijbehorende (sub)domeinen maken gebruik van cookies en daarmee vergelijkbare technieken.

Wij gebruiken functionele en analytische cookies om bezoekers een optimale bezoekerservaring te bieden. Bovendien plaatsen derde partijen advertentie cookies, zodat De Zonnebloem u relevante en gepersonaliseerde advertenties kan tonen buiten deze websites om.

Uw internetgedrag buiten de websites kan ook door deze derde partijen gevolgd worden door middel van tracking cookies. Door op akkoord te klikken bevestigt u akkoord gaat met het gebruik van analytische en tracking cookies en cookies van derde partijen.

Voor meer informatie klik hier

Instellingen

Zonnebloem.nl en de bijbehorende (sub)domeinen maken gebruik van cookies en daarmee vergelijkbare technieken.

Wij gebruiken functionele en analytische cookies om bezoekers een optimale bezoekerservaring te bieden. Bovendien plaatsen derde partijen advertentie cookies, zodat De Zonnebloem u relevante en gepersonaliseerde advertenties kan tonen buiten deze websites om.

Uw internetgedrag buiten de websites kan ook door deze derde partijen gevolgd worden door middel van tracking cookies. Door op akkoord te klikken bevestigt u akkoord gaat met het gebruik van analytische en tracking cookies en cookies van derde partijen.

Voor meer informatie klik hier

U kunt zelf instellen welke cookies u van ons accepteert. Houd er rekening mee dat door het niet accepteren van cookies uw website ervaring niet optimaal kan zijn. Meer informatie over het gebruik van gegevens van verschillende cookies vindt u in ons cookiebeleid.
Via youronlinechoices.com kunt u zelf bepalen per netwerk of u advertenties krijgt te zien op basis van uw vorige websitebezoek en interesses. U kunt de cookies ook van uw apparaat verwijderen door te klikken op de browser die voor u van toepassing is: Chrome, Firefox, Internet Explorer, Edge, Safari (macQS), Opera.

Zonnebloem Kerstactie

20201jpg

Onze afdeling heeft kerstlichtjes bezorgd bij onze deelnemers én vrijwilligers

In deze donkere dagen wilde onze afdeling toch nog een lichtje brengen bij onze deelnemers en de vrijwilligers. De Zonnebloem organiseert rond de feestdagen normaal gesproken tal van activiteiten. Helaas kunnen die nu niet doorgaan. Dat is natuurlijk vervelend voor onze deelnemers, maar ook voor de vrijwilligers. Zij verheugen zich allemaal op het gezellig samenzijn. Dat het niet door kan gaan is echt een gemis. 

Daarom heeft het bestuur er voor gezorgd dat iedereen een lichtje kreeg bezorgd in de vorm van een ster. Het kaarstje in stemmig kerst rood. Met dank natuurlijk van enkele vrijwilligers die de bezorging aan iedereen voor hun rekening nam.

We verzuchten steeds, veel kan niet vanwege corona. Maar gelijktijdig realiseren we ons toch dat het belangrijkste wel kan. Aandacht voor elkaar. Die boodschap zat natuurlijk achter het presentje. Met een welgemeend, FIJNE FEESTDAGEN (ondanks alles).

Zonnebloem logo

De uitslag van de Zonnebloem loterij is bekend.

Kijk snel of je in de prijzen bent gevallen!

Naar de uitslag

Secretariaat

(076) 564 64 64
contactformulier

Contact & Aanmelden

Heb jij een lichamelijke beperking en wil je deelnemen aan onze activiteiten of wil je je aanmelden als vrijwilliger bij de afdeling?

Specialiteiten

  • Uit eten/terrasje pakken
  • Creatieve workshops
  • Buitenactiviteiten
  • Bezoekwerk
  • Bezoek aan dierentuinen en natuurparken