Cookies

Zonnebloem.nl en de bijbehorende (sub)domeinen maken gebruik van cookies en daarmee vergelijkbare technieken.

Wij gebruiken functionele en analytische cookies om bezoekers een optimale bezoekerservaring te bieden. Bovendien plaatsen derde partijen advertentie cookies, zodat De Zonnebloem u relevante en gepersonaliseerde advertenties kan tonen buiten deze websites om.

Uw internetgedrag buiten de websites kan ook door deze derde partijen gevolgd worden door middel van tracking cookies. Door op akkoord te klikken bevestigt u akkoord gaat met het gebruik van analytische en tracking cookies en cookies van derde partijen.

Voor meer informatie klik hier

Instellingen

Zonnebloem.nl en de bijbehorende (sub)domeinen maken gebruik van cookies en daarmee vergelijkbare technieken.

Wij gebruiken functionele en analytische cookies om bezoekers een optimale bezoekerservaring te bieden. Bovendien plaatsen derde partijen advertentie cookies, zodat De Zonnebloem u relevante en gepersonaliseerde advertenties kan tonen buiten deze websites om.

Uw internetgedrag buiten de websites kan ook door deze derde partijen gevolgd worden door middel van tracking cookies. Door op akkoord te klikken bevestigt u akkoord gaat met het gebruik van analytische en tracking cookies en cookies van derde partijen.

Voor meer informatie klik hier

U kunt zelf instellen welke cookies u van ons accepteert. Houd er rekening mee dat door het niet accepteren van cookies uw website ervaring niet optimaal kan zijn. Meer informatie over het gebruik van gegevens van verschillende cookies vindt u in ons cookiebeleid.
Via youronlinechoices.com kunt u zelf bepalen per netwerk of u advertenties krijgt te zien op basis van uw vorige websitebezoek en interesses. U kunt de cookies ook van uw apparaat verwijderen door te klikken op de browser die voor u van toepassing is: Chrome, Firefox, Internet Explorer, Edge, Safari (macQS), Opera.

Paasattentie van de Zonnebloem

wensveen-2021jpg

Onze vrijwilligers brachten ook dit jaar aan onze deelnemers een leuke Paasattentie. Dit jaar was het een Paasstol, beschikbaar gesteld door supermarkt Plus Wensveen.

Ieder jaar bezorgt de Zonnebloem Nieuwerkerk aan den IJssel een leuke Paasattentie. Doel is de deelnemers te laten weten dat we aan ze denken. Juist met Pasen is dat een mooi moment en nu met de corona ellende helemaal. Onze deelnemers ervaren door hun kwetsbaarheid de lockdown extra belastend. 

Afgelopen dinsdag hebben we de Paasstollen opgehaald bij supermarkt Plus Wensveen in winkelcentrum Dorrestein, Nieuwerkerk aan den IJssel. Woensdag haalden de vrijwilligers deze op om ze daarna bezorgen bij onze deelnemers. De reacties waren zeer enthousiast. 

Een deelnemer gaf aan het zo bijzonder te vinden dat ze een Paasstol kreeg, zonder dat ze er iets voor hoefde te doen. Een ander gaf aan heel dankbaar te zijn, ze moest er zelf van huilen. En dan denk je, toch wel bijzonder dat zo'n simpel gebaar zulke heftige emoties kan veroorzaken.

Daarom vinden we het zo geweldig dat in deze voor iedereen moeilijke tijd, onze vrijwilligers klaar staan om onze deelnemers te bezoeken, te bellen en ze een aardigheidje te brengen. Niet te vergeten natuurlijk de ondernemers in ons dorp die steeds meedenken en bereid zijn een bijdrage aan onze activiteiten te leveren.

Het bestuur van de Zonnebloem, de afdeling Nieuwerkerk aan den IJssel kan weer terugkijken op een geslaagde actie!

 

Zonnebloem logo

De Zonnebloem loterij is weer gestart.

Koop een lot en steun rechtstreeks onze afdeling

Koop nu een lot

Irma Luijendijk

contactformulier

Contact & Aanmelden

Heb jij een lichamelijke beperking en wil je deelnemen aan onze activiteiten of wil je je aanmelden als vrijwilliger bij de afdeling?

Specialiteiten

  • Uit eten/terrasje pakken
  • Creatieve workshops
  • Buitenactiviteiten
  • Bezoekwerk
  • Bezoek aan dierentuinen en natuurparken