Cookies

Zonnebloem.nl en de bijbehorende (sub)domeinen maken gebruik van cookies en daarmee vergelijkbare technieken.

Wij gebruiken functionele en analytische cookies om bezoekers een optimale bezoekerservaring te bieden. Bovendien plaatsen derde partijen advertentie cookies, zodat De Zonnebloem u relevante en gepersonaliseerde advertenties kan tonen buiten deze websites om.

Uw internetgedrag buiten de websites kan ook door deze derde partijen gevolgd worden door middel van tracking cookies. Door op akkoord te klikken bevestigt u akkoord gaat met het gebruik van analytische en tracking cookies en cookies van derde partijen.

Voor meer informatie klik hier

Instellingen

Zonnebloem.nl en de bijbehorende (sub)domeinen maken gebruik van cookies en daarmee vergelijkbare technieken.

Wij gebruiken functionele en analytische cookies om bezoekers een optimale bezoekerservaring te bieden. Bovendien plaatsen derde partijen advertentie cookies, zodat De Zonnebloem u relevante en gepersonaliseerde advertenties kan tonen buiten deze websites om.

Uw internetgedrag buiten de websites kan ook door deze derde partijen gevolgd worden door middel van tracking cookies. Door op akkoord te klikken bevestigt u akkoord gaat met het gebruik van analytische en tracking cookies en cookies van derde partijen.

Voor meer informatie klik hier

U kunt zelf instellen welke cookies u van ons accepteert. Houd er rekening mee dat door het niet accepteren van cookies uw website ervaring niet optimaal kan zijn. Meer informatie over het gebruik van gegevens van verschillende cookies vindt u in ons cookiebeleid.
Via youronlinechoices.com kunt u zelf bepalen per netwerk of u advertenties krijgt te zien op basis van uw vorige websitebezoek en interesses. U kunt de cookies ook van uw apparaat verwijderen door te klikken op de browser die voor u van toepassing is: Chrome, Firefox, Internet Explorer, Edge, Safari (macQS), Opera.

Lotenverkoop verloopt voorspoedig

Zaterdag 25 mei 2019 heeft de Zonnebloem een stand in de Reigerhof, waar loten van de Zonnebloemloterij gekocht kunnen worden.

Dit jaar is de Zonnebloemloterij er voor de 50ste maal. De hoofdprijs was vroeger een DAF. Vandaag de dag is de hoofdprijs € 15.000,00 en ook nu zijn er tal van andere prijzen te winnen.

De lotenverkoop is dit jaar van groter belang voor de afdeling dan voorheen het geval was. Vanaf dit jaar houdt de afdeling van ieder verkocht lot van € 2,00 een bedrag van € 1,50 in eigen kas. Daar tegenover staat dat de landelijke vereniging minder aan de afzonderlijke afdelingen bedeelt. 

Dat houdt in dat we onze vrijwilligers vragen extra moeite te doen om loten te verkopen. Niet iedere vrijwilliger is in staat om hiervoor langs de deuren te gaan. Daarom staan we voor mensen die wel loten willen kopen maar niemand aan de deur hebben gehad, 25 mei 2019 vanaf 9.30 uur in de Reigerhof, tegenover de Bloemenzee.

Lukt het ook niet om langs te komen, dan is er ook de mogelijkheid om de loten on line te kopen en af te rekenen.  

https://www.zonnebloem.nl/loten/p/alexwijnhold

 

Zonnebloem logo

De Zonnebloem loterij is weer gestart.

Koop een lot en steun rechtstreeks onze afdeling

Koop nu een lot

Irma Luijendijk

contactformulier

Contact & Aanmelden

Heb jij een lichamelijke beperking en wil je deelnemen aan onze activiteiten of wil je je aanmelden als vrijwilliger bij de afdeling?

Specialiteiten

  • Uit eten/terrasje pakken
  • Creatieve workshops
  • Buitenactiviteiten
  • Bezoekwerk
  • Bezoek aan dierentuinen en natuurparken