Cookies

Zonnebloem.nl en de bijbehorende (sub)domeinen maken gebruik van cookies en daarmee vergelijkbare technieken.

Wij gebruiken functionele en analytische cookies om bezoekers een optimale bezoekerservaring te bieden. Bovendien plaatsen derde partijen advertentie cookies, zodat De Zonnebloem u relevante en gepersonaliseerde advertenties kan tonen buiten deze websites om.

Uw internetgedrag buiten de websites kan ook door deze derde partijen gevolgd worden door middel van tracking cookies. Door op akkoord te klikken bevestigt u akkoord gaat met het gebruik van analytische en tracking cookies en cookies van derde partijen.

Voor meer informatie klik hier

Instellingen

Zonnebloem.nl en de bijbehorende (sub)domeinen maken gebruik van cookies en daarmee vergelijkbare technieken.

Wij gebruiken functionele en analytische cookies om bezoekers een optimale bezoekerservaring te bieden. Bovendien plaatsen derde partijen advertentie cookies, zodat De Zonnebloem u relevante en gepersonaliseerde advertenties kan tonen buiten deze websites om.

Uw internetgedrag buiten de websites kan ook door deze derde partijen gevolgd worden door middel van tracking cookies. Door op akkoord te klikken bevestigt u akkoord gaat met het gebruik van analytische en tracking cookies en cookies van derde partijen.

Voor meer informatie klik hier

U kunt zelf instellen welke cookies u van ons accepteert. Houd er rekening mee dat door het niet accepteren van cookies uw website ervaring niet optimaal kan zijn. Meer informatie over het gebruik van gegevens van verschillende cookies vindt u in ons cookiebeleid.
Via youronlinechoices.com kunt u zelf bepalen per netwerk of u advertenties krijgt te zien op basis van uw vorige websitebezoek en interesses. U kunt de cookies ook van uw apparaat verwijderen door te klikken op de browser die voor u van toepassing is: Chrome, Firefox, Internet Explorer, Edge, Safari (macQS), Opera.

De Zonnebloem in coronatijd

De Zonnebloem heeft vanwege de coronacrisis alle activiteiten tot 1 september stopgezet.

Dat wil natuurlijk niet zeggen dat onze vrijwilligers stilzitten. Bij een rondvraag langs onze vrijwilligers gaven ze allemaal aan hun gasten extra te bellen. Dat extra contact, de belangstelling, het informeren of alles goed gaat en soms praktische hulp bieden is zo belangrijk voor veel van onze deelnemers.

Sommige vrijwilligers geven aan dat ze helpen bij het doen van boodschappen. Anderen gevan aan bij hun gast langs te gaan om even tijdschriften af te geven en even te zwaaien voor het raam. Gelukkig vertellen sommige van onze Zonnebloem gasten dat ook hun familie en bekenden meer aandacht aan hen schenken.

Bezoeken van onze deelnemers is nu geen goed idee. Zij hebben vaak al een broze gezondheid. Daarbij is de boodschap van de overheid: blijf thuis! Tenslotte geldt dat ook voor onze vrijwilligers.

Daar waar onze vrijwilligers hulpvragen niet zelf kunnen invullen, kunnen ze deelnemers verwijzen naar: https://inwonersvoorelkaar.nl/inwoners-voor-elkaar.html,

Inwoners voor elkaar' is een dienst van het Vrijwilligers Informatie Punt (VIP) en van welzijnsorganisatie Welzijn Zuidplas (samenwerkingsverband Stichting Samen Zuidplas en NPV Zuidplas).

En dan hopen we maar dat het snel veilig genoeg is om een weer het normale bezoekwerk op te pakken!

 

Zonnebloem logo

De Zonnebloem loterij is weer gestart.

Koop een lot en steun rechtstreeks onze afdeling

Koop nu een lot

Irma Luijendijk

contactformulier

Contact & Aanmelden

Heb jij een lichamelijke beperking en wil je deelnemen aan onze activiteiten of wil je je aanmelden als vrijwilliger bij de afdeling?

Specialiteiten

  • Uit eten/terrasje pakken
  • Creatieve workshops
  • Buitenactiviteiten
  • Bezoekwerk
  • Bezoek aan dierentuinen en natuurparken