Cookies

Zonnebloem.nl en de bijbehorende (sub)domeinen maken gebruik van cookies en daarmee vergelijkbare technieken.

Wij gebruiken functionele en analytische cookies om bezoekers een optimale bezoekerservaring te bieden. Bovendien plaatsen derde partijen advertentie cookies, zodat De Zonnebloem u relevante en gepersonaliseerde advertenties kan tonen buiten deze websites om.

Uw internetgedrag buiten de websites kan ook door deze derde partijen gevolgd worden door middel van tracking cookies. Door op akkoord te klikken bevestigt u akkoord gaat met het gebruik van analytische en tracking cookies en cookies van derde partijen.

Voor meer informatie klik hier

Instellingen

Zonnebloem.nl en de bijbehorende (sub)domeinen maken gebruik van cookies en daarmee vergelijkbare technieken.

Wij gebruiken functionele en analytische cookies om bezoekers een optimale bezoekerservaring te bieden. Bovendien plaatsen derde partijen advertentie cookies, zodat De Zonnebloem u relevante en gepersonaliseerde advertenties kan tonen buiten deze websites om.

Uw internetgedrag buiten de websites kan ook door deze derde partijen gevolgd worden door middel van tracking cookies. Door op akkoord te klikken bevestigt u akkoord gaat met het gebruik van analytische en tracking cookies en cookies van derde partijen.

Voor meer informatie klik hier

U kunt zelf instellen welke cookies u van ons accepteert. Houd er rekening mee dat door het niet accepteren van cookies uw website ervaring niet optimaal kan zijn. Meer informatie over het gebruik van gegevens van verschillende cookies vindt u in ons cookiebeleid.
Via youronlinechoices.com kunt u zelf bepalen per netwerk of u advertenties krijgt te zien op basis van uw vorige websitebezoek en interesses. U kunt de cookies ook van uw apparaat verwijderen door te klikken op de browser die voor u van toepassing is: Chrome, Firefox, Internet Explorer, Edge, Safari (macQS), Opera.

Leden contactonderzoek

Het is een goed moment om eens te zien hoe we de contacten met leden beter kunnen laten verlopen.

Als bestuur ontvangen we signalen van deelnemers dat niet iedere activiteit door de vrijwilliger aan hen wordt voorgelegd. Ook zien we dat niet alle leden de algemene vergaderingen bezoeken. 

We zijn ons bewust dat nu de communicatie vooral via de email gaat, dit soms tot onduidelijkheid of miscommunicatie kan leiden. Ook is de ontvangst van emails niet altijd vanzelfsprekend.

Daarom heeft ieder lid van onze afdeling een persoonlijke email gekregen, met het verzoek na te gaan waar het aan ligt dat informatie niet goed of niet tijdig bij de deelnemer of de vrijwilliger komt. 

Ook vragen we de vrijwilliger om aan te geven of ze de ledenvergaderingen bezoeken en zo niet, wat de reden is dat ze niet komen. 

Tenslotte is er aan iedereen de vraag of ze mee willen helpen om de afdeling te besturen. We hopen als bestuur dat we veel input krijgen waar we mee aan de slag kunnen! Tenslotte doen we het voor onze deelnemers die onze inzet hard nodig hebben. Zeker in deze tijden waar niet iedereen bezoek en contact heeft.

Zonnebloem logo

De Zonnebloem loterij is weer gestart.

Koop een lot en steun rechtstreeks onze afdeling

Koop nu een lot

Irma Luijendijk

contactformulier

Contact & Aanmelden

Heb jij een lichamelijke beperking en wil je deelnemen aan onze activiteiten of wil je je aanmelden als vrijwilliger bij de afdeling?

Specialiteiten

  • Uit eten/terrasje pakken
  • Creatieve workshops
  • Buitenactiviteiten
  • Bezoekwerk
  • Bezoek aan dierentuinen en natuurparken