Cookies

De Zonnebloem gebruikt cookies om het gebruik van de website te analyseren, gebruiksgemak te verbeteren, voor social media en om ervoor te zorgen dat u relevante advertenties en informatie te zien krijgt wanneer u gebruik maakt van deze website. Meer informatie over de cookies kunt u vinden op onze privacy pagina.

Zonnebloem afdelingswebsite

De Nationale Vereniging de Zonnebloem is de landelijke vrijwilligersorganisatie die zich inzet voor het welzijn van mensen met een lichamelijke beperking door langdurige ziekte, handicap of ouderdom. Door huisbezoek en het organiseren van aangepaste activiteiten en vakanties wil de Zonnebloem eenzaamheid en sociaal isolement van mensen voorkomen en bijdragen aan de kwaliteit van het leven. Met ruim 40.000 vrijwilligers is de Zonnebloem een van de grootste vrijwilligersorganisaties van Nederland.

Ook in de regio Tilburg is de Zonnebloem bloeiend en actief. Binnen deze regio zijn 15 plaatselijke afdelingen actief, te weten Berkel-Enschot, Broekhoven-Groenewoud, Gasthuisring-Vredeskerk, Goirle, Groot Zorgvlied-De Blaak, Heikant-Quirijnstok, Hoefstraat-Groeseind, Korvel-Binnenstad, Loven,St. Maarten-De Reit, Reeshof, Stokhasselt, Theresia-Besterd, Tilburg Zuid-Oost, Trouwlaan en 't Zand-Wandelbos.

Naast de Zonnebloemafdelingen met hun gasten, bestuur en vrijwilligers is er een regiobestuur. Het regiobestuur werkt overkoepelend en samenbindend. Zij adviseert en ondersteunt de plaatselijke afdelingen. Ook het uitdragen van nieuw beleid en het organiseren van regionale activiteiten behoort tot het takenpakket.


CONTACTPERSONEN

Regiobestuur
Joke Roovers
rooversjoke@gmail.com
013-4555075

Afdeling Berkel-Enschot
Josje van Nieuwburg
josje.vn@telenetbe 
06-46414226

Afdeling Broekhoven-Groenewoud
Niko van Dun
niekdun@gmail.com
013-8508903

Afdeling Gasthuisring-Vredeskerk
José van Strien
adenjosvanstrien@gmail.com
06-33910598

Afdeling Groot Zorgvlied-De Blaak
Ruudt Menting
ZBGrootZorgvliedDeBlaak@gmail.com
013-4600343

Afdeling Heikant-Quirijnstok
Annie Schonkeren
annie.schonkeren@online.nl
013-4552963

Afdeling Hoefstraat-Groeseind
Henny Leermakers
h.leermakers@telfort.nl
013-5424408

Afdeling Korvel-Binnenstad
E. Vennix-Vanhooren
g.g.gvanhooren@home.nl
013-5433190

Afdeling Loven
Willia Kolen-de Kruif
Jowimida@home.nl
013-5367439

Afdeling St. Maarten-De Reit
Cora Nagel- v/d Vaart
dfnagel@planet.nl
013-4634206

Afdeling Reeshof
Christine Fennema
christine.fennema@home.nl
013-5700216

Afdeling Stokhasselt
Miep Baarslag
miepbaarslag@icloud.com
013-4552219

Afdeling Theresia-Besterd
Kristine de Witte
kristine_de_witte@hotmail.com
06-41462103

Afdeling Tilburg Zuid-Oost
Victorine Kleijkers
Victorine.kleijkers@gmail.com
06-20320009

Afdeling Trouwlaan
Bea Martens
bea.martens41@gmail.com
06-51698222

Afdeling ’t Zand-Wandelbos
Dorien Wittens
wido@ziggo.nl
013-4637108

Victorine Kleijkers-Ensberg

06-20320009
contactformulier

Contact & Aanmelden

Heb jij een lichamelijke beperking en wil je deelnemen aan onze activiteiten of wil je je aanmelden als vrijwilliger bij de afdeling?