De uitslag van de Zonnebloem loterij is bekend.
Kijk snel of je in de prijzen bent gevallen!
Naar de uitslag
14 september 2026 is de beursmatch tussen XL bedrijfskleding en de Zonnebloem regio Westland gerealiseerd. Ab Vermolen van XL bedrijfskleding, leverde bedrukte Zonnebloemtasjes af aan Pea Boon, die de Zonnebloem vertegenwoordigt in het Westland. Met als tegenprestatie een grote doos chocolade voor de medewerkers van XL.
Elk jaar organiseert Vitis Welzijn Beursvloer Westland Dit is de plek waar vraag en aanbod elkaar ontmoeten. Tijdens dit bijzonere matchmaking-event komen ondernemers, verenigingen en maatschappelijke organisaties samen om elkaar te helpen. Niet met geld, maar met kennis, tijd, materialen, diensten of mankracht
De uitslag van de Zonnebloem loterij is bekend.
Kijk snel of je in de prijzen bent gevallen!
Naar de uitslagHeb jij een lichamelijke beperking en wil je deelnemen aan onze activiteiten of wil je je aanmelden als vrijwilliger bij de afdeling?