Cookies

De Zonnebloem gebruikt cookies om het gebruik van de website te analyseren, gebruiksgemak te verbeteren, voor social media en om ervoor te zorgen dat u relevante advertenties en informatie te zien krijgt wanneer u gebruik maakt van deze website. Meer informatie over de cookies kunt u vinden op onze privacy pagina.

Vrijwilligerslunch

img0158-kopiejpg

In plaats van de medewerkersvergadering hebben we gekozen voor een lunch met onze vrijwilligers

De voorjaarsvergadering kreeg dit jaar een feestelijk tintje. Het bestuur zorgde voor lekkere broodjes om zo onze vrijwilligers in het zonnetje te zetten. Een vrijwilliger werd extra verrast: Mercuria Cozijnsen kreeg tijdens deze bijeenkomst een insigne uitgereikt voor tien jaar vrijwilligerswerk bij De Zonnebloem. Het leuke was dat zij dit zelf helemaal niet in de gaten had!!

Berty Lucas

0317-617262
contactformulier

Contact & Aanmelden

Heb jij een lichamelijke beperking en wil je deelnemen aan onze activiteiten of wil je je aanmelden als vrijwilliger bij de afdeling?

Specialiteiten

  • Buitenactiviteiten
  • Bezoekwerk