Strandrups 2026
Elk jaar is het weer een groot succes: met de Strandrups het strand op. Zo ook dit jaar.
Op 6 en 12 augustus was het weer zo ver: met steeds 8 gasten en 4 vrijwilligers naar de Langevelderslag. Evenals andere jaren waren ingredienten: beginnen met een kopje thee of koffie, dan het strand op met de strandrups, pootje baaien, foto's schieten en weer terug naar de terassen. Aldaar een lunch: drankje, kopje soep, broodje kroket en een softijsje toe.
Beide dagen prachtig weer! Overigens was de eerste rit gepland op 4 augustus, maar toen was het te heet. Fijn dat zowel het restaurant, onze gasten, onze vrijwilligers en de vrijwilligers van de strandrups flexibel waren.
"Volgend jaar weer" - dat was de conclusie. Met dank aan de chauffeurs en andere vrijwilligers. Een shout out naar Gonny van Kuilenburg.