De uitslag van de Zonnebloem loterij is bekend.
Kijk snel of je in de prijzen bent gevallen!
Naar de uitslag
Wat was het super gezellig tijdens het diner van de Zonnebloem in restaurant De Zwaan, waar ruim 90 gasten inclusief vrijwilligers aanwezig waren.
Vanwege de verraderlijke gladheid door sneeuw en vorst werd het diner een week uitgesteld. Het eten was voortreffelijk bereid en vriendelijk geserveerd door het personeel van De Zwaan. Er kon gekozen worden uit zalm, draadjesvlees, kipsaté of een ovenpotje champignons. Een heerlijk soepje vooraf en een verrukkelijk dessert na. Twee consumpties naar keuze.
Deze keer is er niet gekozen voor ‘live-muziek’. De gasten en vrijwilligers hebben gezellig met elkaar kunnen praten. Tussen de gangen door hebben twee dames van de Activiteiten Commissie gedichten en verhaaltjes voorgelezen.
Door de sponsoring van o.a. A.I.&E., BEVERS EN BOSMAN, EDCO, LUMOSA, DAF Trucks, GEBR Van Den BERK, HUYBREGTS RELOU, PELK, A JANSEN BV, RABOBANK, ’t KRUT, JJF VAN STRATUM, LEVGROEP, ROESTENBURG, VAN DE OEVER, VDL FOUNDATION en SOL kon de prijs per gast/vrijwilliger zeer laag blijven. Van de resterende giften zal de Zonnebloem haar gasten nog diverse andere activiteiten aanbieden in 2026. De Zonnebloem bedankt deze bedrijven heel hartelijk.
De uitslag van de Zonnebloem loterij is bekend.
Kijk snel of je in de prijzen bent gevallen!
Naar de uitslagHeb jij een lichamelijke beperking en wil je deelnemen aan onze activiteiten of wil je je aanmelden als vrijwilliger bij de afdeling?