Cookies

Zonnebloem.nl en de bijbehorende (sub)domeinen maken gebruik van cookies en daarmee vergelijkbare technieken.

Wij gebruiken functionele en analytische cookies om bezoekers een optimale bezoekerservaring te bieden. Bovendien plaatsen derde partijen advertentie cookies, zodat De Zonnebloem u relevante en gepersonaliseerde advertenties kan tonen buiten deze websites om.

Uw internetgedrag buiten de websites kan ook door deze derde partijen gevolgd worden door middel van tracking cookies. Door op akkoord te klikken bevestigt u akkoord gaat met het gebruik van analytische en tracking cookies en cookies van derde partijen.

Voor meer informatie klik hier

Instellingen

Zonnebloem.nl en de bijbehorende (sub)domeinen maken gebruik van cookies en daarmee vergelijkbare technieken.

Wij gebruiken functionele en analytische cookies om bezoekers een optimale bezoekerservaring te bieden. Bovendien plaatsen derde partijen advertentie cookies, zodat De Zonnebloem u relevante en gepersonaliseerde advertenties kan tonen buiten deze websites om.

Uw internetgedrag buiten de websites kan ook door deze derde partijen gevolgd worden door middel van tracking cookies. Door op akkoord te klikken bevestigt u akkoord gaat met het gebruik van analytische en tracking cookies en cookies van derde partijen.

Voor meer informatie klik hier

U kunt zelf instellen welke cookies u van ons accepteert. Houd er rekening mee dat door het niet accepteren van cookies uw website ervaring niet optimaal kan zijn. Meer informatie over het gebruik van gegevens van verschillende cookies vindt u in ons cookiebeleid.
Via youronlinechoices.com kunt u zelf bepalen per netwerk of u advertenties krijgt te zien op basis van uw vorige websitebezoek en interesses. U kunt de cookies ook van uw apparaat verwijderen door te klikken op de browser die voor u van toepassing is: Chrome, Firefox, Internet Explorer, Edge, Safari (macQS), Opera.

Geweldige nieuwjaarsreceptie dankzij "Vessemse" sponsors

lr-img6851jpg

Regiobank, Handass en NH1816 helpen de zonnebloem

Op 5 januari organiseerde Zonnebloem afdeling Vessem de nieuwjaarsbijeenkomst voor alle afdelingen van regio Kempenland. Er hadden zich ruim 100 vrijwilligers aangemeld en die beleefden een geweldige middag in ons gemeenschapshuis.

Onze afdeling heeft in het verleden al meerdere keren aangedrongen op wat meer "activiteit" tijdens deze bjeenkomst die elk jaar in een ander dorp wordt georganiseerd. Aangezien Vessem dus dit jaar aan de beurt was, was dit een uitgelezen kans om te tonenen wat Vessem bedoelt met "meer activiteit".

We hadden een groepskwis georganiseerd met - in eerste instantie - vragen over Vessem. De winnende groep moest het vervolgens tegen elkaar opnemen door vragen over de Zonnebloem zelf te beantwoorden. De winnaar kreeg een cheque van 75 euro en de tweede plaats gaf recht op een waardebon van 50 euro. De gewonnen bedragen moeten wel besteed worden aan een afdelingsactiviteit. Deze prijzen werden beschikbaar gesteld door RegioBank en Handass Verzekeringen uit Vessem.

Daarnaast waren er doorlopende optredens van goochelaar/entertainer Leo Smetsers uit Oirschot. Net als enkele jaren geleden toen hij te gast was tijdens het sponsordiner van onze afdeling, had hij binnen enkele minuten de volledige aandacht van de zaak. Het werden fantastische momenten en de zaal was steeds muisstil. Dit optreden, het verzorgen van de drankjes en hapjes voor alle gasten,(door onze vrijwilligers zelf verzorgd! ) waren ook alleen mogelijk door sponsoring. Zowel verzekerinsmij. NH1816 als de Regiobank Vessem maakten dit alles mogelijk. Door hun steun konden wij als afdelig Vessem een heel goede beurt maken. Iedereen was razend enthousiast en wij mochten aan het einde van de middag heel veel complimenten in ontvanst nemen. Dat alles was alleen mogelijk door onze vrijwilligers en onze sponsors en daarom nogmaals: dankjewel Regiobank Handass Verzekreingen en HN1816.

Charlotte van Nispen

0497591993
contactformulier

Contact & Aanmelden

Heb jij een lichamelijke beperking en wil je deelnemen aan onze activiteiten of wil je je aanmelden als vrijwilliger bij de afdeling?

Specialiteiten

  • Uit eten/terrasje pakken
  • Kunst en cultuur
  • Buitenactiviteiten
  • Bezoekwerk
  • Bezoek aan dierentuinen en natuurparken