Zonnebloem afdeling

voorhout

FLEURIG DAGJE UIT ZONNEBLOEM AFDELING VOORHOUT

image00013jpeg

Op woensdag 8 april is de Zonnebloem afdeling Voorhout met de “Strandrups” door de bollenvelden gereden.
In het voorjaar verplaatst de “Strandrups” zich tijdelijk van Noordwijkerhout naar Voorhout om daar door de prachtige velden met narcissen, hyacinten en tulpen te rijden. Het was heerlijk weer en de zon liet de bollen nog meer stralen.

 

Er werd in twee groepen deelgenomen. De eerste groep begon met een lekkere lunch bij “Tante Joop”: een privéruimte waar tijdens de ritten van de Strandrups genoten kan worden van een lunch.
De inrichting bracht de gasten terug in de tijd. Tafels waren gedekt met servies uit de jaren zestig en allerlei attributen gaven de indruk dat men even in vroegere jaren was beland. Er werd genoten van verse tomatensoep met een lekker belegd broodje, een krentenbol en een slaatje.

 

De andere groep genoot van de prachtige rit door de velden, uiteraard begeleid door de enthousiaste vrijwilligers van de Strandrups. Er werd veel verteld over het ontstaan van de bollenvelden en over het bloemencorso dat dit jaar voor de 79ste keer door de bollenstreek rijdt. Aan boord waren veel gasten die “in de bollen” hebben gewerkt, wat zorgde voor veel herkenning en interactie.

 

Na ruim een uur werd er gewisseld, zodat iedereen naar huis ging met een gevulde maag en een mooie beleving in de bollenvelden.

 

Mocht u nu denken: waarom was ik daar niet bij?
U kunt zich opgeven als gast. De Zonnebloem is er voor iedereen met een lichamelijke beperking die er niet meer gemakkelijk zelf op uit kan.
Ook vrijwilligers zijn altijd welkom. U doet iets goeds voor iemand die niet meer zelfstandig op pad kan, en tegelijkertijd geniet u zelf ook van de leuke activiteiten.

Meer informatie vindt u op https://www.zonnebloem.nl/voorhout

Dineke van der Meijden

0252-215173
contactformulier

Contact & Aanmelden

Heb jij een lichamelijke beperking en wil je deelnemen aan onze activiteiten of wil je je aanmelden als vrijwilliger bij de afdeling?

Specialiteiten

  • Bezoekwerk
  • Creatieve workshops
  • Kunst en cultuur
  • Uit eten/terrasje pakken
  • Winkelen