Zonnebloem afdeling

voorschoten

Theatermiddag

img5794jpg

In het Cultureel Centrum werd de speciaal voor de Zonnebloem samengestelde theatervoorstelling  ”Op pad met Annie. M.G. Schmidt" opgevoerd.

  • In de ochtend werd door de vrijwilligers de zaal  van het Cultureel centrum ingericht voor het optreden van ’t HuisTheater.
    Rond half elf kwamen Jeske van Hemert en Luc van den Engh met een wagen vol apparatuur, kleding, decor spullen en een mooie witte piano. Het was nog heel wat om die op het podium te krijgen.
    Rond 1 uur kwamen de eerste Zonnebloemgasten de gezellige zaal binnen en al snel zaten zeker 120 gasten en vrijwilligers te genieten van een kopje koffie of thee met een gebakje.
    Om 2 uur ging het licht uit en begon de vrolijke voorstelling.  Het was een aaneenschakeling van bekende liedjes en gedichten. Dikkertje Dap, Hendrik Haan, Op de step, Een stekkie van de fuchsia, In een rijtuigie en zo voort. Er werd meegezongen, geneuried en vooral genoten. Er waren vele mooie herinneringen aan de serie 'Ja zuster Nee zuster'.
    Tijdens de pauze serveerden de vrijwilligers de drankjes en gingen rond met schalen lekkere hapjes.
    Daarna waren er liedjes over hond Bello en de koningin van Lombardije. Ook spin Sebastiaan kwam langs.
    Heel bijzonder was het toen Jeske op een kleine harp speelde, echt prachtig. Tijdens het mooie gevoelige lied 'Vluchten kan niet meer' speelde zij op de harp.
    De beide theaterartiesten kregen een groot en welverdiend applaus en een mooi boeket. 
    Blij en vol herinneringen verliet het publiek de zaal. 
  • Deze voorstelling werd mede mogelijk gemaakt door een donatie van het DruckerFonds waarvoor wij zeer erkentelijk zijn. 

  • Bekijk hier de leuke foto's.
Zonnebloem logo

De uitslag van de Zonnebloem loterij is bekend.

Kijk snel of je in de prijzen bent gevallen!

Naar de uitslag

Ans Wunderink

06-38414497
contactformulier

Contact & Aanmelden

Heb jij een lichamelijke beperking en wil je deelnemen aan onze activiteiten of wil je je aanmelden als vrijwilliger bij de afdeling?

Specialiteiten

  • Bezoek aan dierentuinen en natuurparken
  • Bezoekwerk
  • Buitenactiviteiten
  • Uit eten/terrasje pakken
  • Winkelen