De uitslag van de Zonnebloem loterij is bekend.
Kijk snel of je in de prijzen bent gevallen!
Naar de uitslag
Op donderdag 27 augustus 2026 was de tweede wandeling in deze zomer gepland.
’s Morgens werd er nog even getwijfeld of dit zou kunnen doorgaan. Het weer was nogal onbestendig, er was regen en onweer voorspeld. Maar in Nederland, en zeker in onze regio, weet je het nooit … dus werd besloten om het er toch op te wagen. Helaas waren er enkele gasten die het blijkbaar toch niet aandurfden en zich hadden afgemeld.
Maar wat hebben we een mooi wandelweer gehad. Niet te warm, niet te koud, zo nu en dan een zonnetje en geen regen of donder!
Nadat iedereen was aangekomen bij Theehuis Jansland, werd de groep gesplitst. Groep 1 startte met wandelen in de mooie natuur rond de Kinderboerderij of naar de begraafplaats Rosenburgh. Groep 2 werd op het terras van het Theehuis verwend met een drankje en cake of boterkoek. Na een uurtje gingen de twee groepen wisselen en liet Groep 1 zich verwennen bij het Theehuis.
Kortom: het was weer een zeer geslaagde middag. Voor herhaling vatbaar!
De uitslag van de Zonnebloem loterij is bekend.
Kijk snel of je in de prijzen bent gevallen!
Naar de uitslagHeb jij een lichamelijke beperking en wil je deelnemen aan onze activiteiten of wil je je aanmelden als vrijwilliger bij de afdeling?