Cookies

Zonnebloem.nl en de bijbehorende (sub)domeinen maken gebruik van cookies en daarmee vergelijkbare technieken.

Wij gebruiken functionele en analytische cookies om bezoekers een optimale bezoekerservaring te bieden. Bovendien plaatsen derde partijen advertentie cookies, zodat De Zonnebloem u relevante en gepersonaliseerde advertenties kan tonen buiten deze websites om.

Uw internetgedrag buiten de websites kan ook door deze derde partijen gevolgd worden door middel van tracking cookies. Door op akkoord te klikken bevestigt u akkoord gaat met het gebruik van analytische en tracking cookies en cookies van derde partijen.

Voor meer informatie klik hier

Instellingen

Zonnebloem.nl en de bijbehorende (sub)domeinen maken gebruik van cookies en daarmee vergelijkbare technieken.

Wij gebruiken functionele en analytische cookies om bezoekers een optimale bezoekerservaring te bieden. Bovendien plaatsen derde partijen advertentie cookies, zodat De Zonnebloem u relevante en gepersonaliseerde advertenties kan tonen buiten deze websites om.

Uw internetgedrag buiten de websites kan ook door deze derde partijen gevolgd worden door middel van tracking cookies. Door op akkoord te klikken bevestigt u akkoord gaat met het gebruik van analytische en tracking cookies en cookies van derde partijen.

Voor meer informatie klik hier

U kunt zelf instellen welke cookies u van ons accepteert. Houd er rekening mee dat door het niet accepteren van cookies uw website ervaring niet optimaal kan zijn. Meer informatie over het gebruik van gegevens van verschillende cookies vindt u in ons cookiebeleid.
Via youronlinechoices.com kunt u zelf bepalen per netwerk of u advertenties krijgt te zien op basis van uw vorige websitebezoek en interesses. U kunt de cookies ook van uw apparaat verwijderen door te klikken op de browser die voor u van toepassing is: Chrome, Firefox, Internet Explorer, Edge, Safari (macQS), Opera.
We zijn druk bezig met het verbeteren van onze site. Tot we klaar zijn, zul je nog pagina's met oude styling tegenkomen. Excuus voor eventueel ongemak.

gezocht m.i.v. 1-1-2019

Voorzitter gezocht om samen met de vrijwilligers onze gasten een leuke tijd te bezorgen.

Wat is de taak van de voorzitter.

Als voorzitter bereid je de vergaderingen voor en leid je deze. Het aantal vergaderingen per jaar kun je samen met de overige bestuursleden zelf bepalen.Momenteel zijn dit er ca 7 per jaar.Je zorgt voor een goede taakverdeling en het functioneren van de afdeling.

Buiten het voorzitterschap kun je eventueel nog andere taken verrichten,bv. samen met een andere vrijwilliger activiteiten organiseren.

Ik maak altijd een jaarplanner die ik met de bestuursleden bespreek alvorens deze in de eerste vergadering van het jaar met de vrijwilligers te bespreken.Sinds 1999 ben ik vrijwilligster en inmiddels heb ik 17 jaar voorzitter en wordt het de hoogste tijd om het stokje over te dragen. Het zou fijn zijn om je binnenkort te mogen begroeten en tijdig te kunnen inwerken als voorziter, waarbij eigen initiatieven zeer welkom zijn. 

Je vindt het leuk om het verschil te maken en je in te zetten voor lichamelijk beperkte medemensen. Wat krijg  je er voor terug? Wist je dat mensen die vrijwilligerswerk doen gelukkiger zijn? En gezonder?  Je zet je talent in en krijgt er heel veel voor terug. Een goed gevoel, waardering. Natuurlijk krijg  je ondersteuning. En je kunt cursussen en workshops volgen. We vergoeden je onkosten en je bent bij ons altijd goed verzekerd.

Op onze website kun je zien wat wij zoal met onze gasten doen. Hoewel het bezoekwerk de hoofdmoot is, halen wij onze gasten ook regelmatig tussen de vier muren en beleven ze weer een dag waarop ze blij terug kunnen kijken. Ook kleinschalig, zoals even met de rolstoel  naar de Gedempte gracht of naar de markt wordt gedaan.

Wij hebben een hechte groep van 26 vrijwilligers die bereid zijn de handen uit de mouwen te steken.

Wil je meer informatie, bel mij geheel vrijblijvend, Lies van Geer 075-6141545, of mail e.geer7@upcmail.nl.

Onze afdeling Peldersveld-Hoornseveld omvat de postcode 1501 en 1503.

Ik hoop spoedig kennis met je te maken.

 

 

 

 

                                                                                                    VOORZITTER Wat doe je?Als voorzitter ben je de spil van ons bestuur en werk je nauw met de andere bestuursleden samen. Je zit de vergaderingen voor en draagt zorg voor een goede taakverdeling. Je helpt mee met het richting geven aan de koers van de vereniging. En je vertegenwoordigt de vereniging bij officiële aangelegenheden. Je deelt je tijd zelf in. Gemiddeld besteed je ongeveer een dagdeel per week. Wie ben je?

Greet Nieuwenhuijse

075-6174980
contactformulier

Contact & Aanmelden

Heb jij een lichamelijke beperking en wil je deelnemen aan onze activiteiten of wil je je aanmelden als vrijwilliger bij de afdeling?

Specialiteiten

  • Uit eten/terrasje pakken
  • Kunst en cultuur
  • Winkelen
  • Buitenactiviteiten
  • Bezoekwerk