Cookies

De Zonnebloem gebruikt cookies om het gebruik van de website te analyseren, gebruiksgemak te verbeteren, voor social media en om ervoor te zorgen dat u relevante advertenties en informatie te zien krijgt wanneer u gebruik maakt van deze website. Meer informatie over de cookies kunt u vinden op onze privacy pagina.

Braderie in Zwanenburg

img-20190511-wa0003jpg

De jaarlijkse braderie in de Dennenlaan in Zwanenburg was dit jaar ook weer druk bezocht, het was een zonnige dag met een fris windje maar dat weerhield de mensen niet om onze kraam te bezoeken.

Onze "lotenverkoper"  met zijn gezellige babbel en een stralend gezicht heeft heel wat loten verkocht voor onze afdeling! Ook de dames hebben zich niet onbetuigd gelaten, zij hadden mooie kleine doosjes met thee en waxinelichtjes gemaakt, eigengemaakte kaarten, cupcakes, gebakken en prachtig verpakt door 1 van onze dames, eigengemaakte kettingen, verpakkingen voor wijnflessen, kortom het zag een geweldig uit en er werd leuk verkocht!

Wij kunnen weer terugkijken op een geslaagde dag en.... niet onbelangrijk.... nieuwe gasten hebben zich deze dag aangemeld voor onze afdeling, daar draait het tenslotte om.

Greet Schrama

020-4976513
contactformulier

Contact & Aanmelden

Heb jij een lichamelijke beperking en wil je deelnemen aan onze activiteiten of wil je je aanmelden als vrijwilliger bij de afdeling?

Specialiteiten

  • Bezoekwerk
  • Kunst en cultuur
  • Uit eten/terrasje pakken
  • Winkelen
  • Bezoek aan dierentuinen en natuurparken