Cookies

Zonnebloem.nl en de bijbehorende (sub)domeinen maken gebruik van cookies en daarmee vergelijkbare technieken.

Wij gebruiken functionele en analytische cookies om bezoekers een optimale bezoekerservaring te bieden. Bovendien plaatsen derde partijen advertentie cookies, zodat De Zonnebloem u relevante en gepersonaliseerde advertenties kan tonen buiten deze websites om.

Uw internetgedrag buiten de websites kan ook door deze derde partijen gevolgd worden door middel van tracking cookies. Door op akkoord te klikken bevestigt u akkoord gaat met het gebruik van analytische en tracking cookies en cookies van derde partijen.

Voor meer informatie klik hier

Instellingen

Zonnebloem.nl en de bijbehorende (sub)domeinen maken gebruik van cookies en daarmee vergelijkbare technieken.

Wij gebruiken functionele en analytische cookies om bezoekers een optimale bezoekerservaring te bieden. Bovendien plaatsen derde partijen advertentie cookies, zodat De Zonnebloem u relevante en gepersonaliseerde advertenties kan tonen buiten deze websites om.

Uw internetgedrag buiten de websites kan ook door deze derde partijen gevolgd worden door middel van tracking cookies. Door op akkoord te klikken bevestigt u akkoord gaat met het gebruik van analytische en tracking cookies en cookies van derde partijen.

Voor meer informatie klik hier

U kunt zelf instellen welke cookies u van ons accepteert. Houd er rekening mee dat door het niet accepteren van cookies uw website ervaring niet optimaal kan zijn. Meer informatie over het gebruik van gegevens van verschillende cookies vindt u in ons cookiebeleid.
Via youronlinechoices.com kunt u zelf bepalen per netwerk of u advertenties krijgt te zien op basis van uw vorige websitebezoek en interesses. U kunt de cookies ook van uw apparaat verwijderen door te klikken op de browser die voor u van toepassing is: Chrome, Firefox, Internet Explorer, Edge, Safari (macQS), Opera.

75 jaar bevrijding speldje

zwanenburghalfweg-bevrijdingsspeldjejpg

speldjes 75 jaar bevrijding uitgedeeld aan onze gasten

Door het coronavirus werden we allemaal beperkt in onze vrijheid. Ineens moesten alle activiteiten voor onze gasten worden stopgezet. Geen bezoekjes meer, geen bingo, geen vaartocht, geen gezellige maaltijd, geen paasviering. Het werd heel stil voor onze gasten, maar ook voor de vrijwilligers.
Wel werd er regelmatig contact gehouden door met onze gasten te bellen en met de vrijwilligers onderling via de mail. Ook bleven we nadenken hoe we zonder persoonlijk contact en op afstand iets voor onze gasten konden doen, ze in ieder geval laten weten dat we ze niet vergeten zijn.
Op 5 mei jl zouden we onze gasten een bevrijdingsdiner aanbieden, maar ook dit moesten we helaas afzeggen. Omdat we het diner hadden aangemeld bij het Nationaal Comité 4 en 5 mei waarvan we documentatie materiaal kregen, kwam ineens het bevrijdingsspeldje in beeld.
Eerst na overleg met ons bestuur via de whatsapp en daarna een mail met dit idee naar alle vrijwilligers werden de speldjes besteld en met een klein persoonlijk woordje in een envelop gedaan. Dit geheel paste door de brievenbus en zo werden 160 speldjes door onze vrijwilligers rond gedeeld.
We hebben er veel positieve reacties op gekregen. Het werd gewaardeerd, zeker de aandacht, maar ook de waarde van het speldje dat tot en met  5 mei regelmatig in beeld kwam bij programma’s op de televisie.
Een van onze gasten werd op 5 mei 90 jaar en liet het speldje vol trots zien. Ze vertelde dat ze nog goed wist dat de bevrijding op haar 15e verjaardag was.
Zo hebben wij, de vrijwilligers van onze afdeling, door middel van een klein gebaar onze gasten laten zien dat we aan ze denken en op deze manier met zijn allen 75 jaar vrijheid herdacht.

Marieke Ploeger

mploeger@kpnmail.nl
contactformulier

Contact & Aanmelden

Heb jij een lichamelijke beperking en wil je deelnemen aan onze activiteiten of wil je je aanmelden als vrijwilliger bij de afdeling?

Specialiteiten

  • Uit eten/terrasje pakken
  • Kunst en cultuur
  • Winkelen
  • Bezoekwerk
  • Bezoek aan dierentuinen en natuurparken