Cookies

Zonnebloem.nl en de bijbehorende (sub)domeinen maken gebruik van cookies en daarmee vergelijkbare technieken.

Wij gebruiken functionele en analytische cookies om bezoekers een optimale bezoekerservaring te bieden. Bovendien plaatsen derde partijen advertentie cookies, zodat De Zonnebloem u relevante en gepersonaliseerde advertenties kan tonen buiten deze websites om.

Uw internetgedrag buiten de websites kan ook door deze derde partijen gevolgd worden door middel van tracking cookies. Door op akkoord te klikken bevestigt u akkoord gaat met het gebruik van analytische en tracking cookies en cookies van derde partijen.

Voor meer informatie klik hier

Instellingen

Zonnebloem.nl en de bijbehorende (sub)domeinen maken gebruik van cookies en daarmee vergelijkbare technieken.

Wij gebruiken functionele en analytische cookies om bezoekers een optimale bezoekerservaring te bieden. Bovendien plaatsen derde partijen advertentie cookies, zodat De Zonnebloem u relevante en gepersonaliseerde advertenties kan tonen buiten deze websites om.

Uw internetgedrag buiten de websites kan ook door deze derde partijen gevolgd worden door middel van tracking cookies. Door op akkoord te klikken bevestigt u akkoord gaat met het gebruik van analytische en tracking cookies en cookies van derde partijen.

Voor meer informatie klik hier

U kunt zelf instellen welke cookies u van ons accepteert. Houd er rekening mee dat door het niet accepteren van cookies uw website ervaring niet optimaal kan zijn. Meer informatie over het gebruik van gegevens van verschillende cookies vindt u in ons cookiebeleid.
Via youronlinechoices.com kunt u zelf bepalen per netwerk of u advertenties krijgt te zien op basis van uw vorige websitebezoek en interesses. U kunt de cookies ook van uw apparaat verwijderen door te klikken op de browser die voor u van toepassing is: Chrome, Firefox, Internet Explorer, Edge, Safari (macQS), Opera.

Een klein gebaar

kerst-1jpg

Kersttijd 2020

Er zijn voor elkaar...is een groot gebaar!

Vanuit het ministerie werd op 8 december het idee gelanceerd om in deze corona Kersttijd een klein gebaar te maken voor o.a. gasten van de Zonnebloem en daar een financièle bijdrage voor te doneren.

De vrijwilligers van onze afdeling hebben in de afgelopen maanden, waarin onze vaste activiteiten niet mogelijk waren, wel regelmatig een aantal kleine gebaren voor onze gasten bedacht om ze te laten weten dat we ze echt niet vergeten zijn.

Dit werd erg op prijs gesteld en ook voor de Kersttijd waren onze vrijwilligers al druk bezig. Door deze extra bijdrage kunnen we weer meer voor onze gasten betekenen want ook in 2021 zal het er wel heel anders uitzien nog, het zal nog wel een poosje duren voordat we onze gezellige middagen weer op kunnen starten.

De kerstverrassing werd heel erg gewaardeerd en deze positieve reacties motiveert ons om door te gaan.

Het tasje kon niet door de brievenbus dus was het...mondkapje op, aanbellen en op gepaste afstand een praatje maken... en op naar de volgende gast.

 

Marieke Ploeger

mploeger@kpnmail.nl
contactformulier

Contact & Aanmelden

Heb jij een lichamelijke beperking en wil je deelnemen aan onze activiteiten of wil je je aanmelden als vrijwilliger bij de afdeling?

Specialiteiten

  • Uit eten/terrasje pakken
  • Kunst en cultuur
  • Winkelen
  • Bezoekwerk
  • Bezoek aan dierentuinen en natuurparken