Cookies

Zonnebloem.nl en de bijbehorende (sub)domeinen maken gebruik van cookies en daarmee vergelijkbare technieken.

Wij gebruiken functionele en analytische cookies om bezoekers een optimale bezoekerservaring te bieden. Bovendien plaatsen derde partijen advertentie cookies, zodat De Zonnebloem u relevante en gepersonaliseerde advertenties kan tonen buiten deze websites om.

Uw internetgedrag buiten de websites kan ook door deze derde partijen gevolgd worden door middel van tracking cookies. Door op akkoord te klikken bevestigt u akkoord gaat met het gebruik van analytische en tracking cookies en cookies van derde partijen.

Voor meer informatie klik hier

Instellingen

Zonnebloem.nl en de bijbehorende (sub)domeinen maken gebruik van cookies en daarmee vergelijkbare technieken.

Wij gebruiken functionele en analytische cookies om bezoekers een optimale bezoekerservaring te bieden. Bovendien plaatsen derde partijen advertentie cookies, zodat De Zonnebloem u relevante en gepersonaliseerde advertenties kan tonen buiten deze websites om.

Uw internetgedrag buiten de websites kan ook door deze derde partijen gevolgd worden door middel van tracking cookies. Door op akkoord te klikken bevestigt u akkoord gaat met het gebruik van analytische en tracking cookies en cookies van derde partijen.

Voor meer informatie klik hier

U kunt zelf instellen welke cookies u van ons accepteert. Houd er rekening mee dat door het niet accepteren van cookies uw website ervaring niet optimaal kan zijn. Meer informatie over het gebruik van gegevens van verschillende cookies vindt u in ons cookiebeleid.
Via youronlinechoices.com kunt u zelf bepalen per netwerk of u advertenties krijgt te zien op basis van uw vorige websitebezoek en interesses. U kunt de cookies ook van uw apparaat verwijderen door te klikken op de browser die voor u van toepassing is: Chrome, Firefox, Internet Explorer, Edge, Safari (macQS), Opera.

Loten verkoop 26 juni 2021

img-20210626-wa0000jpg

26 juni 2021

De activiteiten voor onze gasten zijn nog niet gestart, maar de voorbereidingen en de plannen om in september te gaan starten worden wel al gemaakt. We kijken er met z’n allen naar uit en hopen dat straks alles weer mogelijk is. Ook de vrijwilligers hebben er weer zin in.

Onze vrijwilliger Bert had bedacht om met een kraampje, dat door Albert Heijn beschikbaar was gesteld, bij de ingang te gaan staan en onze bekende zonnebloem loten te gaan verkopen. Bij de voorbereidingen kreeg hij hulp van Ferda en Ria.

Bianca, Nuria, Greet en Marijke zijn naar de kraam gekomen om op deze dag te helpen. Bert was de motor achter dit plan en met al die vrouwen op de achtergrond was hij super gemotiveerd. Aan het eind van de dag waren er 365 loten verkocht.

Een deel van de opbrengst van deze loten is voor onze afdeling. Op de kraam lagen ook wat folders over het werk wat we bij de Zonnebloem doen. Tevens ook een wervingsfolder, omdat we op zoek zijn naar een voorzitter voor onze afdeling. Ook konden de mensen een zakje zonnebloem zaadjes, een rolletje pepermunt, een puzzelboekje en een balpen bij hun gekochte loten krijgen.

Het was een waardevolle zonnige zaterdag. De zonnebloem is hiermee weer een beetje onder de aandacht van de winkelende mensen gebracht, die positief reageerden op de actie van onze afdeling.

 

Marieke Ploeger

mploeger@kpnmail.nl
contactformulier

Contact & Aanmelden

Heb jij een lichamelijke beperking en wil je deelnemen aan onze activiteiten of wil je je aanmelden als vrijwilliger bij de afdeling?

Specialiteiten

  • Uit eten/terrasje pakken
  • Kunst en cultuur
  • Winkelen
  • Bezoekwerk
  • Bezoek aan dierentuinen en natuurparken