Cookies

Zonnebloem.nl en de bijbehorende (sub)domeinen maken gebruik van cookies en daarmee vergelijkbare technieken.

Wij gebruiken functionele en analytische cookies om bezoekers een optimale bezoekerservaring te bieden. Bovendien plaatsen derde partijen advertentie cookies, zodat De Zonnebloem u relevante en gepersonaliseerde advertenties kan tonen buiten deze websites om.

Uw internetgedrag buiten de websites kan ook door deze derde partijen gevolgd worden door middel van tracking cookies. Door op akkoord te klikken bevestigt u akkoord gaat met het gebruik van analytische en tracking cookies en cookies van derde partijen.

Voor meer informatie klik hier

Instellingen

Zonnebloem.nl en de bijbehorende (sub)domeinen maken gebruik van cookies en daarmee vergelijkbare technieken.

Wij gebruiken functionele en analytische cookies om bezoekers een optimale bezoekerservaring te bieden. Bovendien plaatsen derde partijen advertentie cookies, zodat De Zonnebloem u relevante en gepersonaliseerde advertenties kan tonen buiten deze websites om.

Uw internetgedrag buiten de websites kan ook door deze derde partijen gevolgd worden door middel van tracking cookies. Door op akkoord te klikken bevestigt u akkoord gaat met het gebruik van analytische en tracking cookies en cookies van derde partijen.

Voor meer informatie klik hier

U kunt zelf instellen welke cookies u van ons accepteert. Houd er rekening mee dat door het niet accepteren van cookies uw website ervaring niet optimaal kan zijn. Meer informatie over het gebruik van gegevens van verschillende cookies vindt u in ons cookiebeleid.
Via youronlinechoices.com kunt u zelf bepalen per netwerk of u advertenties krijgt te zien op basis van uw vorige websitebezoek en interesses. U kunt de cookies ook van uw apparaat verwijderen door te klikken op de browser die voor u van toepassing is: Chrome, Firefox, Internet Explorer, Edge, Safari (macQS), Opera.

45 + 1 jarig jubileum Zwanenburg/Halfweg

thumbnailfb99c10a4f0248639aa84835c7b739dajpg

16 September 2021

45 + 1 jarig feest Zonnebloem Zwanenburg/Halfweg in ons dorpshuis

Op 25 juni 2020 was het 45 jaar geleden dat onze afdeling werd opgericht door een aantal actieve dames, waarvan alleen mw. de Jong nog bij ons feest aanwezig kon zijn.

Ons bestuur had samen met de vrijwilligers een mooie feestmiddag in gedachten met alle gasten, vrijwilligers en oud vrijwilligers. En daarbij genodigden die in de loop van de jaren zich voor ons ingezet hebben. We waren in 2019 al met de voorbereidingen begonnen. Het boeken van ‘t Huistheater, het vastleggen van de datum in ons nieuwe dorpshuis (wat toen nog in aanbouw was) en het bedenken van de hapjes en drankjes enz.

Helaas moesten we door het coronavirus alles uitstellen tot 16 september 2021. En ook nu moesten we nog steeds rekening houden met dit virus. Met het aanpassen en uitwerken van de plannen, al was het onzeker of het feest wel kon doorgaan, we hebben de gok genomen.

Het was best spannend om na ruim anderhalf jaar heel weinig kunnen doen te starten met een groot feest. Ook voor de mensen in het dorpshuis was dit het eerste grote evenement. Onze gasten hadden toen ze uitgenodigd werden al aangegeven er heel veel zin in te hebben en keken uit naar weer een gezellige middag. Nou dat hebben we gemerkt.

Rond half een kwamen de eerste gasten binnen met opgeruimde en vrolijke gezichten. De ontvangst in de zaal begon met koffie en een feestgebakje. De middag werd gestart met  een verhaaltje van mw. de Jong geassisteerd door Ellen Fokker over hoe het 45 jaar geleden allemaal begonnen is. Daarna werden de spelers van het “Huis Theater” door onze gastheer Bert Strobbe welkom geheten en starten zij met hun show. Zij namen ons mee in het repertoire van Annie M.G. Schmidt. Na drie kwartier genieten was het pauze en kregen de gasten een drankje en een hapje. Ook was er tijd om elkaar te spreken. Na de pauze werd de voorstelling weer voortgezet. Er was ons beloofd dat het een middag voor streling van ogen en oren zou worden. Er werden veel herkenbare liedjes gezongen. De gasten hebben genoten van deze goed verzorgde voorstelling.

Na afloop van de voorstelling bleven de gasten nog even zitten en kregen ze nog een drankje en een hapje. Bij het naar huis gaan werden de gasten nog extra verrast met een verrassingstasje om thuis nog even na te genieten.

We hebben heel veel positieve reacties van gasten gekregen. Per telefoon, app of via de chauffeurs die gasten weer naar huis brachten. Vooral de reactie; “heerlijk om weer eens onder de mensen te zijn en zo verwend te worden”. Is leuk om te horen.

Ook voor onze vrijwilligers was het fijn om weer eens actief voor onze gasten bezig te zijn. Zij hebben dit ook gemist en hopen rustig aan weer kleinschalige activiteiten te kunnen starten.

Iedereen die deze middag mogelijk heeft gemaakt, sponsors, gasten, catering, vrijwilligers, medewerkers van het dorpshuis > bedankt voor jullie inzet!!

Peter Vreeswijk bedankt voor het maken van de mooie foto's!

Marieke Ploeger

mploeger@kpnmail.nl
contactformulier

Contact & Aanmelden

Heb jij een lichamelijke beperking en wil je deelnemen aan onze activiteiten of wil je je aanmelden als vrijwilliger bij de afdeling?

Specialiteiten

  • Uit eten/terrasje pakken
  • Kunst en cultuur
  • Winkelen
  • Bezoekwerk
  • Bezoek aan dierentuinen en natuurparken