Cookies

Zonnebloem.nl en de bijbehorende (sub)domeinen maken gebruik van cookies en daarmee vergelijkbare technieken.

Wij gebruiken functionele en analytische cookies om bezoekers een optimale bezoekerservaring te bieden. Bovendien plaatsen derde partijen advertentie cookies, zodat De Zonnebloem u relevante en gepersonaliseerde advertenties kan tonen buiten deze websites om.

Uw internetgedrag buiten de websites kan ook door deze derde partijen gevolgd worden door middel van tracking cookies. Door op akkoord te klikken bevestigt u akkoord gaat met het gebruik van analytische en tracking cookies en cookies van derde partijen.

Voor meer informatie klik hier

Instellingen

Zonnebloem.nl en de bijbehorende (sub)domeinen maken gebruik van cookies en daarmee vergelijkbare technieken.

Wij gebruiken functionele en analytische cookies om bezoekers een optimale bezoekerservaring te bieden. Bovendien plaatsen derde partijen advertentie cookies, zodat De Zonnebloem u relevante en gepersonaliseerde advertenties kan tonen buiten deze websites om.

Uw internetgedrag buiten de websites kan ook door deze derde partijen gevolgd worden door middel van tracking cookies. Door op akkoord te klikken bevestigt u akkoord gaat met het gebruik van analytische en tracking cookies en cookies van derde partijen.

Voor meer informatie klik hier

U kunt zelf instellen welke cookies u van ons accepteert. Houd er rekening mee dat door het niet accepteren van cookies uw website ervaring niet optimaal kan zijn. Meer informatie over het gebruik van gegevens van verschillende cookies vindt u in ons cookiebeleid.
Via youronlinechoices.com kunt u zelf bepalen per netwerk of u advertenties krijgt te zien op basis van uw vorige websitebezoek en interesses. U kunt de cookies ook van uw apparaat verwijderen door te klikken op de browser die voor u van toepassing is: Chrome, Firefox, Internet Explorer, Edge, Safari (macQS), Opera.

Een zomers roosje !

dsc1487-1jpg

Een roosje voor onze gasten en vrijwilligers

Ondanks de versoepelingen van de laatste weken hebben we  nog niet echt grotere bijeenkomsten of uitstapjes kunnen organiseren. Daarom hadden we naar  een mogelijkheid gezocht om ten minste weer  een contactmoment te organiseren met onze vrijwilligers en gasten. Voor alle betrokkenen hadden we een fleurig roosje beschikbaar. Op donderdagmiddag 3 juni kon dit opgehaald worden in de carport bij de voorzitter in Heelsum.

Het was – ondanks de coronabeperkingen en afstand – toch fijn om in ieder geval onze vrijwlilligers weer eens ´live´ te zien en hen in de gelegenheid te stellen om met een bloemetje naar hun gasten te gaan. De voorraad verdween snel in de fietstassen en als we de reacties hoorden werd het door onze gasten zeer op prijs gesteld.

Dit zijn leuke activiteiten om te organiseren, maar we hopen nu toch wel, dat we gauw weer een keer echt met een grotere groep bij elkaar kunnen komen en dat we in de komende zomermaanden voorzichtig toch aan gezamenlijke bijeenkomsten kunnen  gaan denken.   

Zonnebloem logo

De Zonnebloem loterij is weer gestart.

Koop een lot en steun rechtstreeks onze afdeling

Koop nu een lot

Gerrit Straatman

06-55818065
contactformulier

Contact & Aanmelden

Heb jij een lichamelijke beperking en wil je deelnemen aan onze activiteiten of wil je je aanmelden als vrijwilliger bij de afdeling?

Specialiteiten

  • Winkelen
  • Buitenactiviteiten
  • Bezoekwerk