Cookies

Zonnebloem.nl en de bijbehorende (sub)domeinen maken gebruik van cookies en daarmee vergelijkbare technieken.

Wij gebruiken functionele en analytische cookies om bezoekers een optimale bezoekerservaring te bieden. Bovendien plaatsen derde partijen advertentie cookies, zodat De Zonnebloem u relevante en gepersonaliseerde advertenties kan tonen buiten deze websites om.

Uw internetgedrag buiten de websites kan ook door deze derde partijen gevolgd worden door middel van tracking cookies. Door op akkoord te klikken bevestigt u akkoord gaat met het gebruik van analytische en tracking cookies en cookies van derde partijen.

Voor meer informatie klik hier

Instellingen

Zonnebloem.nl en de bijbehorende (sub)domeinen maken gebruik van cookies en daarmee vergelijkbare technieken.

Wij gebruiken functionele en analytische cookies om bezoekers een optimale bezoekerservaring te bieden. Bovendien plaatsen derde partijen advertentie cookies, zodat De Zonnebloem u relevante en gepersonaliseerde advertenties kan tonen buiten deze websites om.

Uw internetgedrag buiten de websites kan ook door deze derde partijen gevolgd worden door middel van tracking cookies. Door op akkoord te klikken bevestigt u akkoord gaat met het gebruik van analytische en tracking cookies en cookies van derde partijen.

Voor meer informatie klik hier

U kunt zelf instellen welke cookies u van ons accepteert. Houd er rekening mee dat door het niet accepteren van cookies uw website ervaring niet optimaal kan zijn. Meer informatie over het gebruik van gegevens van verschillende cookies vindt u in ons cookiebeleid.
Via youronlinechoices.com kunt u zelf bepalen per netwerk of u advertenties krijgt te zien op basis van uw vorige websitebezoek en interesses. U kunt de cookies ook van uw apparaat verwijderen door te klikken op de browser die voor u van toepassing is: Chrome, Firefox, Internet Explorer, Edge, Safari (macQS), Opera.

Lintjesregen !

dsc1423jpg

Het afgelopen jaar had onze afdeling drie jubilarissen, die 10 jaar lang vrijwilliger zijn.

Wij vinden het belangrijk om vrijwilligers die jarenlang actief zijn een keer in het zonnetje te zetten. In onze bijeenkomsten met de vrijwilligers geven we hen dan de aandacht die zij verdienen.

Helaas was het nog steeds niet mogelijk om met een grotere groep bijelkaar te komen, daarom had het bestuur besloten om de speldjes voor 10 jaar vrijwilliger in een aparte - coronaproof- omgeving uit te reiken. Bij Aty in de tuin was ruimte genoeg voor bestuur en jubilarissen om afstand te houden en Aty´s gastvrijheid, het zonnige weer en de  appeltaart maakte het tot een passend geheel.

Voor Thea Fleur (vrijwilliger sinds 19 oktober 2010) hadden we afgelopen zomer al een ludieke bijeenkomst gehad, toen zij afscheid nam als bestuurslid bezoekwerk, maar toen had ze de 10 jaar nog niet vol gemaakt! Wij zijn erg blij met de bestuursbijdrage van Thea over de afgelopen jaren en het is een goede zaak, dat zij voor onze afdeling de functie van vertrouwenspersoon blijft vervullen.

Jos van der Schaaf (vrijilliger sinds 20 december 2010) is een zeer betrokken vrijwilliger, die vooral ook opvalt door zijn deskundige, professionele fotografie. De jaarlijkse kalender en de meeste foto´s van onze activiteiten worden door hem gemaakt en wat opvalt is de hoge kwaliteit: hij is zeer kritisch en daar kunnen wij als afdeling ons voordeel mee doen. We hopen, dat hij nog veel  foto´s van onze activiteiten zal maken.

Tilly Hartkoorn (vrijwilliger sinds 12 januari 2011) is een trouwe bezoekster van onze vergaderingen en activiteiten. Ook haar gasten zijn zeer tevreden met haar betrokkenheid. Wij prijzen ons gelukkig met vrijwilligers als Tilly en we hopen haar nog lang bij onze afdeling betrokken te houden.

Zonnebloem logo

De Zonnebloem loterij is weer gestart.

Koop een lot en steun rechtstreeks onze afdeling

Koop nu een lot

Gerrit Straatman

06-55818065
contactformulier

Contact & Aanmelden

Heb jij een lichamelijke beperking en wil je deelnemen aan onze activiteiten of wil je je aanmelden als vrijwilliger bij de afdeling?

Specialiteiten

  • Winkelen
  • Buitenactiviteiten
  • Bezoekwerk