Cookies

Zonnebloem.nl en de bijbehorende (sub)domeinen maken gebruik van cookies en daarmee vergelijkbare technieken.

Wij gebruiken functionele en analytische cookies om bezoekers een optimale bezoekerservaring te bieden. Bovendien plaatsen derde partijen advertentie cookies, zodat De Zonnebloem u relevante en gepersonaliseerde advertenties kan tonen buiten deze websites om.

Uw internetgedrag buiten de websites kan ook door deze derde partijen gevolgd worden door middel van tracking cookies. Door op akkoord te klikken bevestigt u akkoord gaat met het gebruik van analytische en tracking cookies en cookies van derde partijen.

Voor meer informatie klik hier

Instellingen

Zonnebloem.nl en de bijbehorende (sub)domeinen maken gebruik van cookies en daarmee vergelijkbare technieken.

Wij gebruiken functionele en analytische cookies om bezoekers een optimale bezoekerservaring te bieden. Bovendien plaatsen derde partijen advertentie cookies, zodat De Zonnebloem u relevante en gepersonaliseerde advertenties kan tonen buiten deze websites om.

Uw internetgedrag buiten de websites kan ook door deze derde partijen gevolgd worden door middel van tracking cookies. Door op akkoord te klikken bevestigt u akkoord gaat met het gebruik van analytische en tracking cookies en cookies van derde partijen.

Voor meer informatie klik hier

U kunt zelf instellen welke cookies u van ons accepteert. Houd er rekening mee dat door het niet accepteren van cookies uw website ervaring niet optimaal kan zijn. Meer informatie over het gebruik van gegevens van verschillende cookies vindt u in ons cookiebeleid.
Via youronlinechoices.com kunt u zelf bepalen per netwerk of u advertenties krijgt te zien op basis van uw vorige websitebezoek en interesses. U kunt de cookies ook van uw apparaat verwijderen door te klikken op de browser die voor u van toepassing is: Chrome, Firefox, Internet Explorer, Edge, Safari (macQS), Opera.

'Hart voor uw club-actie' van de Rabobank!

img20181023181536jpg

Een beetje een laat bericht, maar voor de zonnebloem zeker een hele mooie opsteker! Op 23 Oktober was het zover, de uitslag van de 'Hart voor uw club-actie' van de Rabobank!

In tegenstelling tot de voorgaande jaren werd het geen grote feestzaal gebeuren maar kwam een medewerker van de Rabobank het bedrag 'thuis' overhandigen! Bij onze afdeling was dat inderdaad 'thuis' bij twee van onze vrijwilligers. Ze kookten een heerlijk dinertje en vrijwilligers waren van harte welkom! Toen was het moment daar.

 

Een bankmedewerker belde aan en overhandigde onze voorzitter een cheque met een waarde van maar liefst €1.247,40 !

 

Het blijkt maar weer hoeveel mensen in ons dorp ons een warm hart toedragen! Héél hartelijk dank voor al die stemmen! We kunnen weer mooie, fijne en leuke activiteiten organiseren voor onze gasten!

 

Dankjulliewel!

 

Peter Vrijhoeven

06-51530853
contactformulier

Contact & Aanmelden

Heb jij een lichamelijke beperking en wil je deelnemen aan onze activiteiten of wil je je aanmelden als vrijwilliger bij de afdeling?

Specialiteiten

  • Uit eten/terrasje pakken
  • Kunst en cultuur
  • Creatieve workshops
  • Buitenactiviteiten
  • Bezoekwerk