Cookies

Zonnebloem.nl en de bijbehorende (sub)domeinen maken gebruik van cookies en daarmee vergelijkbare technieken.

Wij gebruiken functionele en analytische cookies om bezoekers een optimale bezoekerservaring te bieden. Bovendien plaatsen derde partijen advertentie cookies, zodat De Zonnebloem u relevante en gepersonaliseerde advertenties kan tonen buiten deze websites om.

Uw internetgedrag buiten de websites kan ook door deze derde partijen gevolgd worden door middel van tracking cookies. Door op akkoord te klikken bevestigt u akkoord gaat met het gebruik van analytische en tracking cookies en cookies van derde partijen.

Voor meer informatie klik hier

Instellingen

Zonnebloem.nl en de bijbehorende (sub)domeinen maken gebruik van cookies en daarmee vergelijkbare technieken.

Wij gebruiken functionele en analytische cookies om bezoekers een optimale bezoekerservaring te bieden. Bovendien plaatsen derde partijen advertentie cookies, zodat De Zonnebloem u relevante en gepersonaliseerde advertenties kan tonen buiten deze websites om.

Uw internetgedrag buiten de websites kan ook door deze derde partijen gevolgd worden door middel van tracking cookies. Door op akkoord te klikken bevestigt u akkoord gaat met het gebruik van analytische en tracking cookies en cookies van derde partijen.

Voor meer informatie klik hier

U kunt zelf instellen welke cookies u van ons accepteert. Houd er rekening mee dat door het niet accepteren van cookies uw website ervaring niet optimaal kan zijn. Meer informatie over het gebruik van gegevens van verschillende cookies vindt u in ons cookiebeleid.
Via youronlinechoices.com kunt u zelf bepalen per netwerk of u advertenties krijgt te zien op basis van uw vorige websitebezoek en interesses. U kunt de cookies ook van uw apparaat verwijderen door te klikken op de browser die voor u van toepassing is: Chrome, Firefox, Internet Explorer, Edge, Safari (macQS), Opera.

Herps Mertje

Zonnebloem afdeling

Op 17 mei stonden we met onze Zonnebloem kraam op ’t Herps Mertje in (uiteraard) Herpen.

Bij onze stand konden mensen informatie krijgen over activiteiten van De Zonnebloem en wat De Zonnebloem voor hen kan betekenen. Naast het geven van informatie is deze stand ook belangrijk om inkomsten voor onze afdeling te genereren. De bakker van Herpen heeft speciaal voor ons een krentenbrood gebakken van 1 meter lang! Mensen mochten (tegen betaling) het gewicht van dit brood raden. Het juiste gewicht is geraden en dezelfde avond is het brood naar de winnaar gebracht.

Daarnaast werden Herps Mertje onder andere door de handwerkclub gemaakte kaarten, in diverse maten gebreide sokken en knuffels te koop aangeboden. We hebben zelfs bestellingen voor sokken voor de volgende braderie gekregen hebben. Er zijn dit jaar ook veel gehaakte knuffels verkocht. Zelfs deze Golden Retriever is dolgelukkig met zijn vrolijk handgemaakte gekleurde knuffel. Volgens zijn baasje zijn deze knuffels zo sterk dat deze hond ze niet kapot krijgt.

Het was een drukke, mooie dag waarbij dankzij de vrijwilligers veel verkocht is.

Zonnebloem logo

De Zonnebloem loterij is weer gestart.

Koop een lot en steun rechtstreeks onze afdeling

Koop nu een lot

Arda Cederhout

0486411072
contactformulier

Contact & Aanmelden

Heb jij een lichamelijke beperking en wil je deelnemen aan onze activiteiten of wil je je aanmelden als vrijwilliger bij de afdeling?

Specialiteiten

  • Sport en spel
  • Winkelen
  • Buitenactiviteiten
  • Bezoekwerk
  • Evenementen en festivals