Cookies

Zonnebloem.nl en de bijbehorende (sub)domeinen maken gebruik van cookies en daarmee vergelijkbare technieken.

Wij gebruiken functionele en analytische cookies om bezoekers een optimale bezoekerservaring te bieden. Bovendien plaatsen derde partijen advertentie cookies, zodat De Zonnebloem u relevante en gepersonaliseerde advertenties kan tonen buiten deze websites om.

Uw internetgedrag buiten de websites kan ook door deze derde partijen gevolgd worden door middel van tracking cookies. Door op akkoord te klikken bevestigt u akkoord gaat met het gebruik van analytische en tracking cookies en cookies van derde partijen.

Voor meer informatie klik hier

Instellingen

Zonnebloem.nl en de bijbehorende (sub)domeinen maken gebruik van cookies en daarmee vergelijkbare technieken.

Wij gebruiken functionele en analytische cookies om bezoekers een optimale bezoekerservaring te bieden. Bovendien plaatsen derde partijen advertentie cookies, zodat De Zonnebloem u relevante en gepersonaliseerde advertenties kan tonen buiten deze websites om.

Uw internetgedrag buiten de websites kan ook door deze derde partijen gevolgd worden door middel van tracking cookies. Door op akkoord te klikken bevestigt u akkoord gaat met het gebruik van analytische en tracking cookies en cookies van derde partijen.

Voor meer informatie klik hier

U kunt zelf instellen welke cookies u van ons accepteert. Houd er rekening mee dat door het niet accepteren van cookies uw website ervaring niet optimaal kan zijn. Meer informatie over het gebruik van gegevens van verschillende cookies vindt u in ons cookiebeleid.
Via youronlinechoices.com kunt u zelf bepalen per netwerk of u advertenties krijgt te zien op basis van uw vorige websitebezoek en interesses. U kunt de cookies ook van uw apparaat verwijderen door te klikken op de browser die voor u van toepassing is: Chrome, Firefox, Internet Explorer, Edge, Safari (macQS), Opera.

Winnaar Zonnebloem

20180527095926jpg

Gewicht krentenbrood op het Herps Mèrtje.

Ook dit jaar was de Zonnebloem afdeling Ravenstein weer van de partij op het Herps Mèrtje. De start van de markt was goed met het zonnige weer. Helaas werden we door het slechte weer, wat later op de dag uitbrak, gedwongen om de kraam eerder af te breken. Het doel van onze afdeling om op braderieën te staan, is om de Zonnebloem te promoten en nieuwe gasten en vrijwilligers te werven.

Ook dit jaar hadden wij de Zonnebloemauto bij de kraam staan. Het is voor mensen die een rolstoel of scootmobiel gebruiken een makkelijke en onafhankelijke manier om te gaan en staan waar en wanneer ze dat willen. Tevens heeft de auto plaatst voor 3 of 4 andere niet rolstoelgebruikers, zodat u gezellig met z’n allen op stap kunt gaan! U vind hier meer informatie over de Zonnebloemauto.

De markt is ook een middel om geld op te halen om leuke uitjes voor onze gasten te kunnen organiseren. Dat doen we altijd met het 21-spel waar mensen voor 0,50 cent een lotje kopen en als men 17 t/m 21 punten heeft dan heb je prijs. Ook het krentenbrood, gemaakt door Bakker Marcel Sanders, is altijd een trekker.  Door het raden van het gewicht, betaal je een kleine bijdrage om het brood te kunnen winnen, wanneer je het dichtst bij het juiste gewicht zit. Op deze manier steunt u dan ook de Zonnebloem.  Dit jaar was het gewicht 8010 gram en het brood is gewonnen door  Bart Swinkels uit Zetten-Andelst.  Hij zat er het dichts bij met 8000 gram.

De volgende markt waar de afdeling Ravenstein haar gezicht laat zien is op de zomermarkt in Overlangel op 15 juli a.s.  Deze dag presenteren wij de duo-fiets, die u ter plaatste kunt uitproberen.

Iedereen die meegeholpen heeft of de Zonnebloem heeft gesteund, wederom bedankt. Zonder jullie kunnen we het niet doen!

Zonnebloem logo

De Zonnebloem loterij is weer gestart.

Koop een lot en steun rechtstreeks onze afdeling

Koop nu een lot

Arda Cederhout

0486411072
contactformulier

Contact & Aanmelden

Heb jij een lichamelijke beperking en wil je deelnemen aan onze activiteiten of wil je je aanmelden als vrijwilliger bij de afdeling?

Specialiteiten

  • Sport en spel
  • Winkelen
  • Buitenactiviteiten
  • Bezoekwerk
  • Evenementen en festivals