Cookies

Zonnebloem.nl en de bijbehorende (sub)domeinen maken gebruik van cookies en daarmee vergelijkbare technieken.

Wij gebruiken functionele en analytische cookies om bezoekers een optimale bezoekerservaring te bieden. Bovendien plaatsen derde partijen advertentie cookies, zodat De Zonnebloem u relevante en gepersonaliseerde advertenties kan tonen buiten deze websites om.

Uw internetgedrag buiten de websites kan ook door deze derde partijen gevolgd worden door middel van tracking cookies. Door op akkoord te klikken bevestigt u akkoord gaat met het gebruik van analytische en tracking cookies en cookies van derde partijen.

Voor meer informatie klik hier

Instellingen

Zonnebloem.nl en de bijbehorende (sub)domeinen maken gebruik van cookies en daarmee vergelijkbare technieken.

Wij gebruiken functionele en analytische cookies om bezoekers een optimale bezoekerservaring te bieden. Bovendien plaatsen derde partijen advertentie cookies, zodat De Zonnebloem u relevante en gepersonaliseerde advertenties kan tonen buiten deze websites om.

Uw internetgedrag buiten de websites kan ook door deze derde partijen gevolgd worden door middel van tracking cookies. Door op akkoord te klikken bevestigt u akkoord gaat met het gebruik van analytische en tracking cookies en cookies van derde partijen.

Voor meer informatie klik hier

U kunt zelf instellen welke cookies u van ons accepteert. Houd er rekening mee dat door het niet accepteren van cookies uw website ervaring niet optimaal kan zijn. Meer informatie over het gebruik van gegevens van verschillende cookies vindt u in ons cookiebeleid.
Via youronlinechoices.com kunt u zelf bepalen per netwerk of u advertenties krijgt te zien op basis van uw vorige websitebezoek en interesses. U kunt de cookies ook van uw apparaat verwijderen door te klikken op de browser die voor u van toepassing is: Chrome, Firefox, Internet Explorer, Edge, Safari (macQS), Opera.

4 daagse en de Zonnebloem

20180718113854jpg

RAVENSTEIN-WIJCHEN-Op woensdag 18 juli, met de gele gloed aan de blauwe hemel, was het weer tijd om naar de 4 daagse in Wijchen te gaan.

Om 8.30 verzamelde er 7 auto’s met gasten en chauffeur, op de carpoolplaats bij Ravenstein en vertrokken we met zo’n 20 personen.

De sfeer zat er om 9 uur al goed in. Er werd gezorgd voor koffie/thee/fris, cake, tucjes en ondertussen werden de vele bekende en onbekende toegejuicht.

Omroep Gelderland heeft gefilmd en de crew van SBS6 Hart van Nederland hield een kort interview met een van de gasten en vrijwilligster. Wie weet komt de afdeling Ravenstein e.o. nog op tv. Dit zou een super mooie promotie zijn voor onze afdeling.

Na de lunch werd er rond de klok van 13.00 uur weer huiswaarts gegaan. De gasten hebben weer net zo genoten als de voorgaande jaren en hebben vele inwoners van het gebied Ravenstein en Herpen kunnen toejuichen. Sommige gasten zeiden nu al, dat ze volgend weer van de partij zijn!

Tot volgend jaar! 

Zonnebloem logo

De Zonnebloem loterij is weer gestart.

Koop een lot en steun rechtstreeks onze afdeling

Koop nu een lot

Arda Cederhout

0486411072
contactformulier

Contact & Aanmelden

Heb jij een lichamelijke beperking en wil je deelnemen aan onze activiteiten of wil je je aanmelden als vrijwilliger bij de afdeling?

Specialiteiten

  • Sport en spel
  • Winkelen
  • Buitenactiviteiten
  • Bezoekwerk
  • Evenementen en festivals