Cookies

Zonnebloem.nl en de bijbehorende (sub)domeinen maken gebruik van cookies en daarmee vergelijkbare technieken.

Wij gebruiken functionele en analytische cookies om bezoekers een optimale bezoekerservaring te bieden. Bovendien plaatsen derde partijen advertentie cookies, zodat De Zonnebloem u relevante en gepersonaliseerde advertenties kan tonen buiten deze websites om.

Uw internetgedrag buiten de websites kan ook door deze derde partijen gevolgd worden door middel van tracking cookies. Door op akkoord te klikken bevestigt u akkoord gaat met het gebruik van analytische en tracking cookies en cookies van derde partijen.

Voor meer informatie klik hier

Instellingen

Zonnebloem.nl en de bijbehorende (sub)domeinen maken gebruik van cookies en daarmee vergelijkbare technieken.

Wij gebruiken functionele en analytische cookies om bezoekers een optimale bezoekerservaring te bieden. Bovendien plaatsen derde partijen advertentie cookies, zodat De Zonnebloem u relevante en gepersonaliseerde advertenties kan tonen buiten deze websites om.

Uw internetgedrag buiten de websites kan ook door deze derde partijen gevolgd worden door middel van tracking cookies. Door op akkoord te klikken bevestigt u akkoord gaat met het gebruik van analytische en tracking cookies en cookies van derde partijen.

Voor meer informatie klik hier

U kunt zelf instellen welke cookies u van ons accepteert. Houd er rekening mee dat door het niet accepteren van cookies uw website ervaring niet optimaal kan zijn. Meer informatie over het gebruik van gegevens van verschillende cookies vindt u in ons cookiebeleid.
Via youronlinechoices.com kunt u zelf bepalen per netwerk of u advertenties krijgt te zien op basis van uw vorige websitebezoek en interesses. U kunt de cookies ook van uw apparaat verwijderen door te klikken op de browser die voor u van toepassing is: Chrome, Firefox, Internet Explorer, Edge, Safari (macQS), Opera.

Op naar Ravenstein

20190901083233jpg

Een jaarlijkse vlooienmarkt langs de stadsgrachten van Ravenstein.

Voor het eerst in jaren stond de Zonnebloem afd. Ravenstein e.o. weer op de markt Op Naar Ravenstein. Een jaarlijkse vlooienmarkt langs de stadsgrachten van Ravenstein. Wat ooit is begonnen als een kleine vlooienmarkt is in 34 jaar tijd uitgegroeid tot een vlooienmarkt met ruim 250 kramen en duizenden bezoekers. Ook nu was het weer druk. In de vroege ochtend kwamen er al bezoekers een kijkje nemen.

Ook de Zonnebloemkraam werd druk bezocht. Deze keer was het brood gebakken door echte bakker Willy van Mook uit Ravenstein. Het gewicht van het brood was 2220 gram en is gewonnen door Diana van Breda uit Deursen. Zij zat er het dichts bij met 2230 gram.

De zelf gemaakte jam door Gerda van Orsouw uit Dieden werd ook goed verkocht, net als de zelfgemaakte jam door een vrijwilligster van onze afdeling. Ook van de zelf gemaakte knuffels (door een vrijwilligster van onze afdeling),  werden er diverse verkocht.

Het 21-spel was voor vele weer een gokje. Mensen die een prijsje wonnen, schonken het bedrag weer terug aan onze afdeling. Onze hartelijke dank hiervoor!

De duofiets geplaatst door Stichting Duofiets uit Ravenstein had weer veel bekijks. Sommige gasten wilde zelfs de fiets kopen! Dat hebben we maar niet gedaan.

Door mee te spelen met het 21-spel, het raden van het krentenbrood, het kopen van artikelen en de donaties , heeft u allen een steentje bijgedragen om leuke uitjes te organiseren voor onze gasten.

Iedereen die meegeholpen heeft of de Zonnebloem heeft gesteund, wederom bedankt. Zonder jullie kunnen we het niet doen!

Zonnebloem logo

De Zonnebloem loterij is weer gestart.

Koop een lot en steun rechtstreeks onze afdeling

Koop nu een lot

Arda Cederhout

0486411072
contactformulier

Contact & Aanmelden

Heb jij een lichamelijke beperking en wil je deelnemen aan onze activiteiten of wil je je aanmelden als vrijwilliger bij de afdeling?

Specialiteiten

  • Sport en spel
  • Winkelen
  • Buitenactiviteiten
  • Bezoekwerk
  • Evenementen en festivals