Cookies

Zonnebloem.nl en de bijbehorende (sub)domeinen maken gebruik van cookies en daarmee vergelijkbare technieken.

Wij gebruiken functionele en analytische cookies om bezoekers een optimale bezoekerservaring te bieden. Bovendien plaatsen derde partijen advertentie cookies, zodat De Zonnebloem u relevante en gepersonaliseerde advertenties kan tonen buiten deze websites om.

Uw internetgedrag buiten de websites kan ook door deze derde partijen gevolgd worden door middel van tracking cookies. Door op akkoord te klikken bevestigt u akkoord gaat met het gebruik van analytische en tracking cookies en cookies van derde partijen.

Voor meer informatie klik hier

Instellingen

Zonnebloem.nl en de bijbehorende (sub)domeinen maken gebruik van cookies en daarmee vergelijkbare technieken.

Wij gebruiken functionele en analytische cookies om bezoekers een optimale bezoekerservaring te bieden. Bovendien plaatsen derde partijen advertentie cookies, zodat De Zonnebloem u relevante en gepersonaliseerde advertenties kan tonen buiten deze websites om.

Uw internetgedrag buiten de websites kan ook door deze derde partijen gevolgd worden door middel van tracking cookies. Door op akkoord te klikken bevestigt u akkoord gaat met het gebruik van analytische en tracking cookies en cookies van derde partijen.

Voor meer informatie klik hier

U kunt zelf instellen welke cookies u van ons accepteert. Houd er rekening mee dat door het niet accepteren van cookies uw website ervaring niet optimaal kan zijn. Meer informatie over het gebruik van gegevens van verschillende cookies vindt u in ons cookiebeleid.
Via youronlinechoices.com kunt u zelf bepalen per netwerk of u advertenties krijgt te zien op basis van uw vorige websitebezoek en interesses. U kunt de cookies ook van uw apparaat verwijderen door te klikken op de browser die voor u van toepassing is: Chrome, Firefox, Internet Explorer, Edge, Safari (macQS), Opera.

Uit liefde gedaan

groespfoto-met-alle-kidsjpg

17 kleinkinderen van onze vrijwilligers hebben 100 kleurplaten/tekeningen gemaakt voor onze gasten.

Zonder dat ze dit wisten, werden zij allemaal verrast met een leuk prijsje en wat lekkers vooraf. Helaas konden er 5 kleinkinderen niet aanwezig zijn, vanwege de afstand. Later zullen we deze kleinkinderen nog toevoegen.

De gezonde snack werd aangeboden door Coop Ravenstein en Donoto's Buitengewoon uit Ravenstein. Wat heeft een ieder heerlijk zitten smullen. Ook de aanwezige oma's, papa's en mama en onze voorzitter Jacob. Coop en Donato’s wederom bedankt! Ook dank aan Stichting Huisselings Erfgoed voor het gebruik mogen maken van Den Achterhof.

Het was een geslaagd uurtje met blije gezichten van de kleinkinderen.

Wij danken alle kleinkinderen en vrijwilligers die het mogelijk hebben gemaakt om in deze coronatijd een lach op het gezicht te toveren van onze gasten.


Namens de PR & communicatie
Hend, Jan, Mariëtte en Jacqueline

Zonnebloem logo

De Zonnebloem loterij is weer gestart.

Koop een lot en steun rechtstreeks onze afdeling

Koop nu een lot

Arda Cederhout

0486411072
contactformulier

Contact & Aanmelden

Heb jij een lichamelijke beperking en wil je deelnemen aan onze activiteiten of wil je je aanmelden als vrijwilliger bij de afdeling?

Specialiteiten

  • Sport en spel
  • Winkelen
  • Buitenactiviteiten
  • Bezoekwerk
  • Evenementen en festivals