Cookies

Zonnebloem.nl en de bijbehorende (sub)domeinen maken gebruik van cookies en daarmee vergelijkbare technieken.

Wij gebruiken functionele en analytische cookies om bezoekers een optimale bezoekerservaring te bieden. Bovendien plaatsen derde partijen advertentie cookies, zodat De Zonnebloem u relevante en gepersonaliseerde advertenties kan tonen buiten deze websites om.

Uw internetgedrag buiten de websites kan ook door deze derde partijen gevolgd worden door middel van tracking cookies. Door op akkoord te klikken bevestigt u akkoord gaat met het gebruik van analytische en tracking cookies en cookies van derde partijen.

Voor meer informatie klik hier

Instellingen

Zonnebloem.nl en de bijbehorende (sub)domeinen maken gebruik van cookies en daarmee vergelijkbare technieken.

Wij gebruiken functionele en analytische cookies om bezoekers een optimale bezoekerservaring te bieden. Bovendien plaatsen derde partijen advertentie cookies, zodat De Zonnebloem u relevante en gepersonaliseerde advertenties kan tonen buiten deze websites om.

Uw internetgedrag buiten de websites kan ook door deze derde partijen gevolgd worden door middel van tracking cookies. Door op akkoord te klikken bevestigt u akkoord gaat met het gebruik van analytische en tracking cookies en cookies van derde partijen.

Voor meer informatie klik hier

U kunt zelf instellen welke cookies u van ons accepteert. Houd er rekening mee dat door het niet accepteren van cookies uw website ervaring niet optimaal kan zijn. Meer informatie over het gebruik van gegevens van verschillende cookies vindt u in ons cookiebeleid.
Via youronlinechoices.com kunt u zelf bepalen per netwerk of u advertenties krijgt te zien op basis van uw vorige websitebezoek en interesses. U kunt de cookies ook van uw apparaat verwijderen door te klikken op de browser die voor u van toepassing is: Chrome, Firefox, Internet Explorer, Edge, Safari (macQS), Opera.

Rabobank Clubkas Campagne

Zonnebloem afdelingsnieuws

Rabobank Clubkas Campagne Rabobank Oss e.o. steunt het verenigingsleven met de Rabobank Clubkas Campagne.

Met de Clubkas Campagne laten we een aanzienlijk deel van de winst terugvloeien in de maatschappij. Tijdens deze campagne mogen leden van Rabobank Oss/Bernheze e.o. hun stem uitbrengen op de vereniging(en) of stichting(en) die zij een warm hart toedragen. Dat is optimale ledeninvloed zoals het hoort bij een coöperatieve bank. De stemmen van de leden zijn geld waard. Hoe meer stemmen er op een vereniging of stichting uitgebracht worden, des te meer geld deze vereniging of stichting krijgt.max.2 stem. per vereniging

Stemmen

Van maandag 10 oktober tot en met zondag 23 oktober mogen leden van Rabobank Oss e.o. vijf stemmen uitbrengen op hun favoriete clubs. Elke stem telt! Stemmen kan online via www.rabobank.nl/ossbernheze. Hoe meer stemmen de Zonnebloem krijgt, hoe groter de bijdrage.

Welk bedrag is beschikbaar?

Nadat alle stemmen zijn uitgebracht, wordt het totaalbedrag gedeeld door het totale aantal uitgebrachte stemmen en wordt duidelijk wat de waarde per uitgebrachte stem is.

Oproep aan alle leden

Het is voor ons Zonnebloem belangrijk om deze actie onder de aandacht te brengen om zo stemmen te vergaren. Onze vereniging kan deze bijdrage goed gebruiken!

Wij willen graag een bijdrage voor het organiseren van klein- en groot schalige activiteiten voor de gasten van de Zonnebloem afdeling Ravenstein e.o. in 2017

Met de bijdrage van de clubkas campagne van de Rabobank proberen wij de bijdrage voor de gasten op een aanvaardbaar prijsniveau te houden.

Het zou fantastisch zijn als jij en jouw familie en vrienden stemmen geven aan onze vereniging bij de Rabobank Clubkas Campagne van Rabo Oss e.o. Als u zelf geen computer hebt probeer dan of uw kinderen voor u willen stemmen of neem contact op met uw voorzitter Jacob Aldus Tel. 0486-414469. Hij komt met plezier uw stemkaart ophalen om voor u te stemmen.

Vorig jaar heeft het maar liefs 530 euro opgebracht voor de afdeling Ravenstein e.o.

Bedankt voor uw steun! Zonnebloem afdeling Ravenstein e.o.

Indien u meer informatie wenst dan kunt u zich richten tot De Zonnebloem afdeling Ravenstein. e.o.:

Voorzitter:

Jacob Aldus

Past. Strijboschstraat 27

5373 EH Herpen

Tel.: 0486-414469

E-mail: j.aldus@home.nl

 

Kijk voor meer info over de Rabobank Clubkas Campagne op: 

Zonnebloem logo

De Zonnebloem loterij is weer gestart.

Koop een lot en steun rechtstreeks onze afdeling

Koop nu een lot

Arda Cederhout

0486411072
contactformulier

Contact & Aanmelden

Heb jij een lichamelijke beperking en wil je deelnemen aan onze activiteiten of wil je je aanmelden als vrijwilliger bij de afdeling?

Specialiteiten

  • Sport en spel
  • Winkelen
  • Buitenactiviteiten
  • Bezoekwerk
  • Evenementen en festivals