Cookies

Zonnebloem.nl en de bijbehorende (sub)domeinen maken gebruik van cookies en daarmee vergelijkbare technieken.

Wij gebruiken functionele en analytische cookies om bezoekers een optimale bezoekerservaring te bieden. Bovendien plaatsen derde partijen advertentie cookies, zodat De Zonnebloem u relevante en gepersonaliseerde advertenties kan tonen buiten deze websites om.

Uw internetgedrag buiten de websites kan ook door deze derde partijen gevolgd worden door middel van tracking cookies. Door op akkoord te klikken bevestigt u akkoord gaat met het gebruik van analytische en tracking cookies en cookies van derde partijen.

Voor meer informatie klik hier

Instellingen

Zonnebloem.nl en de bijbehorende (sub)domeinen maken gebruik van cookies en daarmee vergelijkbare technieken.

Wij gebruiken functionele en analytische cookies om bezoekers een optimale bezoekerservaring te bieden. Bovendien plaatsen derde partijen advertentie cookies, zodat De Zonnebloem u relevante en gepersonaliseerde advertenties kan tonen buiten deze websites om.

Uw internetgedrag buiten de websites kan ook door deze derde partijen gevolgd worden door middel van tracking cookies. Door op akkoord te klikken bevestigt u akkoord gaat met het gebruik van analytische en tracking cookies en cookies van derde partijen.

Voor meer informatie klik hier

U kunt zelf instellen welke cookies u van ons accepteert. Houd er rekening mee dat door het niet accepteren van cookies uw website ervaring niet optimaal kan zijn. Meer informatie over het gebruik van gegevens van verschillende cookies vindt u in ons cookiebeleid.
Via youronlinechoices.com kunt u zelf bepalen per netwerk of u advertenties krijgt te zien op basis van uw vorige websitebezoek en interesses. U kunt de cookies ook van uw apparaat verwijderen door te klikken op de browser die voor u van toepassing is: Chrome, Firefox, Internet Explorer, Edge, Safari (macQS), Opera.

Uitslag Zonnebloem Herps Mèrtje

Zonnebloem afdelingsnieuws

Ook dit jaar was de Zonnebloem afdeling Ravenstein weer van de partij op het Herps Mèrtje. Het was heerlijk weer en de markt is goed bezocht.

Het doel van onze afdeling om op braderieën te staan is natuurlijk om de Zonnebloem te promoten en nieuwe gasten en vrijwilligers te werven.

Dit keer hadden we de Zonnebloemauto bij de kraam staan. Veel mensen waren geïnteresseerd. Het is voor mensen die een rolstoel of scootmobiel gebruiken een makkelijke en onafhankelijke manier om te gaan en staan waar en wanneer ze dat willen. En je kunt nog met 3 of 4 andere niet rolstoelgebruikers de auto delen. Gezellig met z’n allen op stap! De Zonnebloem biedt rolstoelvervoer voor een betaalbare prijs. Op de website van de Zonnebloem vind je hierover meer informatie.

Maar de markt is ook een middel om geld op te halen om leuke uitjes voor onze gasten te kunnen organiseren. Dat doen we altijd met het 21-spel waar mensen voor 0,50 cent een lotje kopen en als men 17 t/m 21 punten heeft dan heb je prijs. Ook het krentenbrood, gemaakt door Bakker Marcel Sanders, is altijd een trekker. Ook dit jaar hebben weer veel mensen een gokje gewaagd hoeveel het brood weegt. Dit jaar was het gewicht 5885 gram en het brood is gewonnen door Annemarie uit Uden. Zij zat er het dichts bij met 5860 gram.

De volgende markt waar de afdeling Ravenstein haar gezicht laat zien is…. op de zomermarkt in Overlangel op 16 juli a.s.

Iedereen die meegeholpen heeft of de Zonnebloem heeft gesteund, bedankt wederom. Zonder jullie kunnen we het niet doen!

Zonnebloem logo

De Zonnebloem loterij is weer gestart.

Koop een lot en steun rechtstreeks onze afdeling

Koop nu een lot

Arda Cederhout

0486411072
contactformulier

Contact & Aanmelden

Heb jij een lichamelijke beperking en wil je deelnemen aan onze activiteiten of wil je je aanmelden als vrijwilliger bij de afdeling?

Specialiteiten

  • Sport en spel
  • Winkelen
  • Buitenactiviteiten
  • Bezoekwerk
  • Evenementen en festivals