Cookies

Zonnebloem.nl en de bijbehorende (sub)domeinen maken gebruik van cookies en daarmee vergelijkbare technieken.

Wij gebruiken functionele en analytische cookies om bezoekers een optimale bezoekerservaring te bieden. Bovendien plaatsen derde partijen advertentie cookies, zodat De Zonnebloem u relevante en gepersonaliseerde advertenties kan tonen buiten deze websites om.

Uw internetgedrag buiten de websites kan ook door deze derde partijen gevolgd worden door middel van tracking cookies. Door op akkoord te klikken bevestigt u akkoord gaat met het gebruik van analytische en tracking cookies en cookies van derde partijen.

Voor meer informatie klik hier

Instellingen

Zonnebloem.nl en de bijbehorende (sub)domeinen maken gebruik van cookies en daarmee vergelijkbare technieken.

Wij gebruiken functionele en analytische cookies om bezoekers een optimale bezoekerservaring te bieden. Bovendien plaatsen derde partijen advertentie cookies, zodat De Zonnebloem u relevante en gepersonaliseerde advertenties kan tonen buiten deze websites om.

Uw internetgedrag buiten de websites kan ook door deze derde partijen gevolgd worden door middel van tracking cookies. Door op akkoord te klikken bevestigt u akkoord gaat met het gebruik van analytische en tracking cookies en cookies van derde partijen.

Voor meer informatie klik hier

U kunt zelf instellen welke cookies u van ons accepteert. Houd er rekening mee dat door het niet accepteren van cookies uw website ervaring niet optimaal kan zijn. Meer informatie over het gebruik van gegevens van verschillende cookies vindt u in ons cookiebeleid.
Via youronlinechoices.com kunt u zelf bepalen per netwerk of u advertenties krijgt te zien op basis van uw vorige websitebezoek en interesses. U kunt de cookies ook van uw apparaat verwijderen door te klikken op de browser die voor u van toepassing is: Chrome, Firefox, Internet Explorer, Edge, Safari (macQS), Opera.

Zorgcoöperatie Ravenstein

Zonnebloem afdelingsnieuws

Je kunt een beroep doen op leden van de zorgcoöperatie voor alle mogelijke vragen. Als je zelf -tijdelijk- iets niet kunt, aarzel dan niet om een beroep te doen op hulp van de zorgcoöperatie leden.

Wat doet zorgcoöperatie Ravenstein:

''Samen met ruim 150 aspirant leden hebben we in juni 2015 bepaald waar we zorg willen tonen voor elkaar en waar we elkaar mee willen helpen. Je kunt een beroep doen op leden van de zorgcoöperatie voor alle mogelijke vragen. Als je zelf -tijdelijk- iets niet kunt, aarzel dan niet om een beroep te doen op hulp van onze leden. Iedereen mag vragen stellen, jong en oud. Je hoeft geen lid te zijn om hulp te krijgen.

Voor het gemak hebben we de leden die bijdragen leveren opgedeeld in clusters. Past jouw vraag niet binnen zo’n cluster, stel hem dan toch! Je belt naar een van de coördinatoren, zij zoeken een oplossing.''

Wat kunnen we bieden:

  • Boodschappen;
  • Klussen;
  • Ontmoeten;
  • Vervoer.

Klik op onderstaande link om de website van zorgcoöperatie Ravenstein te bekijken.

 

Zonnebloem logo

De Zonnebloem loterij is weer gestart.

Koop een lot en steun rechtstreeks onze afdeling

Koop nu een lot

Arda Cederhout

0486411072
contactformulier

Contact & Aanmelden

Heb jij een lichamelijke beperking en wil je deelnemen aan onze activiteiten of wil je je aanmelden als vrijwilliger bij de afdeling?

Specialiteiten

  • Sport en spel
  • Winkelen
  • Buitenactiviteiten
  • Bezoekwerk
  • Evenementen en festivals