Cookies

Zonnebloem.nl en de bijbehorende (sub)domeinen maken gebruik van cookies en daarmee vergelijkbare technieken.

Wij gebruiken functionele en analytische cookies om bezoekers een optimale bezoekerservaring te bieden. Bovendien plaatsen derde partijen advertentie cookies, zodat De Zonnebloem u relevante en gepersonaliseerde advertenties kan tonen buiten deze websites om.

Uw internetgedrag buiten de websites kan ook door deze derde partijen gevolgd worden door middel van tracking cookies. Door op akkoord te klikken bevestigt u akkoord gaat met het gebruik van analytische en tracking cookies en cookies van derde partijen.

Voor meer informatie klik hier

Instellingen

Zonnebloem.nl en de bijbehorende (sub)domeinen maken gebruik van cookies en daarmee vergelijkbare technieken.

Wij gebruiken functionele en analytische cookies om bezoekers een optimale bezoekerservaring te bieden. Bovendien plaatsen derde partijen advertentie cookies, zodat De Zonnebloem u relevante en gepersonaliseerde advertenties kan tonen buiten deze websites om.

Uw internetgedrag buiten de websites kan ook door deze derde partijen gevolgd worden door middel van tracking cookies. Door op akkoord te klikken bevestigt u akkoord gaat met het gebruik van analytische en tracking cookies en cookies van derde partijen.

Voor meer informatie klik hier

U kunt zelf instellen welke cookies u van ons accepteert. Houd er rekening mee dat door het niet accepteren van cookies uw website ervaring niet optimaal kan zijn. Meer informatie over het gebruik van gegevens van verschillende cookies vindt u in ons cookiebeleid.
Via youronlinechoices.com kunt u zelf bepalen per netwerk of u advertenties krijgt te zien op basis van uw vorige websitebezoek en interesses. U kunt de cookies ook van uw apparaat verwijderen door te klikken op de browser die voor u van toepassing is: Chrome, Firefox, Internet Explorer, Edge, Safari (macQS), Opera.

Financiering activiteiten

Zonnebloem afdelingsnieuws

De vrijwilligers van de Zonnebloem proberen op allerlei manieren de bijdragen voor de deelnemers aan de activiteiten zo laag mogelijk te houden.

Dat gebeurt onder andere door met een kraam op het Herps Mertje en de jaarlijkse Tweede handsgoederenmarkt in Overlangel te staan. Maar ook door Zonnebloemloten te verkopen. Dit jaar zijn er in Ravenstein en de dorpen van Over den Dam 500 loten verkocht. Helaas zijn er geen prijzen gevallen op de door onze vrijwilligers verkochte loten. Volgende jaar worden er weer loten verkocht aan de inwoners van de andere dorpen zoals onder andere Herpen.

Ook sponsoring in de vorm van materialen, zoals bij de Pannenkoekenlunch, is ook altijd zeer welkom.

De clubkascampagne van de Rabobank is ook een mogelijkheid om geld te generen. Dit jaar hebben 90 leden van de bank hun stem op de Zonnebloemafdeling Ravenstein e.o. uitgebracht. Dat betekent dat de penningmeester een mooi bedrag op de rekening krijgt bijgeschreven.

Maar het houd ook in dat de bijdrage die aan de deelnemers gevraagd wordt voor de activiteiten laag gehouden kan worden.

Alle vrijwilligers, donateurs, sponsoren en stemmers: hartelijk dank!

Zonnebloem logo

De Zonnebloem loterij is weer gestart.

Koop een lot en steun rechtstreeks onze afdeling

Koop nu een lot

Arda Cederhout

0486411072
contactformulier

Contact & Aanmelden

Heb jij een lichamelijke beperking en wil je deelnemen aan onze activiteiten of wil je je aanmelden als vrijwilliger bij de afdeling?

Specialiteiten

  • Sport en spel
  • Winkelen
  • Buitenactiviteiten
  • Bezoekwerk
  • Evenementen en festivals