Lotenverkoop Zonnebloem Koningsdag 2016

Zonnebloem afdelingsnieuws

Woensdag ochtend om 9.00 uur hadden Dick, Lia en Leo onze verkoopplek voor de loten ingericht en ook de mooie planten een plekje gegeven. De ochtend begon koud en nat en het was fijn dat Wilma er ook was met warme koffie en thee.   

  Door het slechte weer was het stil en rustig om ons heen en zijn wij met de hulp van onze vrijwilligers, Jan en Geke verhuisd naar een iets drukkere plek en ging de verkoop beter. Wij waren blij dat de zon ook af en toe scheen en met de hulp van onze vrijwilligers, Annie, Els en Dory. hebben wij met elkaar weer heel wat loten en planten verkocht, onze dank ! 

 

Dea van Leeuwen

0628644762
contactformulier

Contact & Aanmelden

Heb jij een lichamelijke beperking en wil je deelnemen aan onze activiteiten of wil je je aanmelden als vrijwilliger bij de afdeling?

Specialiteiten

  • Bezoekwerk