Cookies

Zonnebloem.nl en de bijbehorende (sub)domeinen maken gebruik van cookies en daarmee vergelijkbare technieken.

Wij gebruiken functionele en analytische cookies om bezoekers een optimale bezoekerservaring te bieden. Bovendien plaatsen derde partijen advertentie cookies, zodat De Zonnebloem u relevante en gepersonaliseerde advertenties kan tonen buiten deze websites om.

Uw internetgedrag buiten de websites kan ook door deze derde partijen gevolgd worden door middel van tracking cookies. Door op akkoord te klikken bevestigt u akkoord gaat met het gebruik van analytische en tracking cookies en cookies van derde partijen.

Voor meer informatie klik hier

Instellingen

Zonnebloem.nl en de bijbehorende (sub)domeinen maken gebruik van cookies en daarmee vergelijkbare technieken.

Wij gebruiken functionele en analytische cookies om bezoekers een optimale bezoekerservaring te bieden. Bovendien plaatsen derde partijen advertentie cookies, zodat De Zonnebloem u relevante en gepersonaliseerde advertenties kan tonen buiten deze websites om.

Uw internetgedrag buiten de websites kan ook door deze derde partijen gevolgd worden door middel van tracking cookies. Door op akkoord te klikken bevestigt u akkoord gaat met het gebruik van analytische en tracking cookies en cookies van derde partijen.

Voor meer informatie klik hier

U kunt zelf instellen welke cookies u van ons accepteert. Houd er rekening mee dat door het niet accepteren van cookies uw website ervaring niet optimaal kan zijn. Meer informatie over het gebruik van gegevens van verschillende cookies vindt u in ons cookiebeleid.
Via youronlinechoices.com kunt u zelf bepalen per netwerk of u advertenties krijgt te zien op basis van uw vorige websitebezoek en interesses. U kunt de cookies ook van uw apparaat verwijderen door te klikken op de browser die voor u van toepassing is: Chrome, Firefox, Internet Explorer, Edge, Safari (macQS), Opera.
lotenverkoop van start

Lotenverkoop van start

12-04-2018

Langs de deuren, op de braderie, in de supermarkt, maar ook online zijn onze vrijwilligers weer gestart met de verkoop van loten. Dit jaar is er een nieuw prijzenpakket. Naast de bekende geldprijzen zijn er ook prachtige belevenissen te winnen, zoals een ballonvaart en een weekendje weg. Maar door loten te kopen, steun je vooral ook het werk van al die Zonnebloemvrijwilligers die actief zijn om het leven van mensen met een lichamelijke beperking in te kleuren. Ook bij jou in de buurt. 

Op social media worden er net als vorig jaar weer persoonlijke, digitale verkooppagina's gemaakt door mensen die loten verkopen voor de afdeling in de buurt. Ben je actief online? Steun dan via deze weg onze vrijwilligers. De loten kosten € 2,- per stuk. Het duurt nog even, maar de trekking is dit jaar op 8 oktober. Heeft u al loten weten te bemachtigen, registreer ze dan online

Bestel alvast loten online