Cookies

De Zonnebloem gebruikt cookies om het gebruik van de website te analyseren, gebruiksgemak te verbeteren, voor social media en om ervoor te zorgen dat u relevante advertenties en informatie te zien krijgt wanneer u gebruik maakt van deze website. Meer informatie over de cookies kunt u vinden op onze privacy pagina.

lotenverkoop van start

Lotenverkoop van start

12-04-2018

Langs de deuren, op de braderie, in de supermarkt, maar ook online zijn onze vrijwilligers weer gestart met de verkoop van loten. Dit jaar is er een nieuw prijzenpakket. Naast de bekende geldprijzen zijn er ook prachtige belevenissen te winnen, zoals een ballonvaart en een weekendje weg. Maar door loten te kopen, steun je vooral ook het werk van al die Zonnebloemvrijwilligers die actief zijn om het leven van mensen met een lichamelijke beperking in te kleuren. Ook bij jou in de buurt. 

Op social media worden er net als vorig jaar weer persoonlijke, digitale verkooppagina's gemaakt door mensen die loten verkopen voor de afdeling in de buurt. Ben je actief online? Steun dan via deze weg onze vrijwilligers. De loten kosten € 2,- per stuk. Het duurt nog even, maar de trekking is dit jaar op 8 oktober. Heeft u al loten weten te bemachtigen, registreer ze dan online

Bestel alvast loten online